šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Princas George’as su šeima 6-ąjį gimtadienį sutinka Karibuose
tiesa.com
Twitter.com, Kensington Palace
Princas George'as

Atrodo, kad tik prieš keletą mėnesių Kembridžo kunigaikščių vyriausioji atžala princas George’as buvo pristatomas visuomenei ant Padingtone esančios St. Mary ligoninės laiptų. Tačiau šiandien jaunasis sosto paveldėtojas jau nebe mažas. Liepos 22 d. trečias eilėje į karališkąjį sostą princas George’as švenčia savo 6-ąjį gimtadienį. Ta proga karališkoji šeima pasidalijo naujausiomis sūnaus fotografijomis.

Kaip skelbia Dailymail.co.uk, visų trijų Kensingtono rūmų paviešintų fotografijų autorė – talentinga mėgėja fotografė K. Middleton.

„Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė su malonumu dalijasi trimis naujausiomis princo George’o nuotraukomis jo Karališkosios Didenybės šeštojo gimtadienio proga“, – rašoma oficialiame Kensingtono rūmų pranešime.

[10924]

Fotografijose George’as įamžintas vilkintis Anglijos futbolo komandos marškinėliais. Atrodo, kad šešiametis iš tėčio princo Williamo paveldėjo aistrą šiam sportui. Kembridžo kunigaikštis yra didelis „Aston Villa“ gerbėjas ir Futbolo asociacijos paskirtasis prazidentas. Skelbiama, kad mažasis princas George’as namie dažnai laksto spardydamas futbolo kamuolį.

Fotografija, kurioje George’as įamžintas vilkintis tamsiai žalios spalvos marškinėliais, kaip teigiama, daryta prieš kelias dienas šeimos atostogų metų.

[10923]

Karališkosios šeimos atstovai nepatvirtino, kur ilsisi Kembridžo kunigaikščiai su atžalomis, bet, remiantis užsienio spaudos pranešimais, gali būti, kad jie George'o gimtadienį sutikti išvyko į privačią Karibų salą.

Princas George’as Alexanderis Louisas gimė 2013 metų liepos 22 d. 16.24 val. Po dienos jis buvo pristatytas visuomenei ant St. Mary ligoninės Lindo sparno laiptų.

Jei nuspręs sekti senelio princo Charleso, o vėliau ir tėčio princo Williamo pėdomis ir nuspręs valdyti šalį, princas George’as bus 43 monarchas nuo Vilhelmo I Užkariautojo laikų užsidėjęs Anglijos karūną.

[10922]

2019 07 22 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt