pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Princas Harry atskleidė su Meghan planuojantis susilaukti ne daugiau kaip dviejų vaikų
tiesa.com
Instagram.com, SussexRoyal
Princas Harry ir Jane Goodall

Atvirame pokalbyje su gamtosaugininke Jane Goodall princas Harry prisipažino, kad su žmona Meghan Markle juodu planuoja auginti ne daugiau kaip du vaikus. Sasekso kunigaikštis pridūrė, kad taip jie prisidės prie bandymų išsaugoti planetą, rašoma „Daily Mail“.

Su Didžiojoje Britanijoje ir visame pasaulyje gerbiama gamtosaugininke diskutuodamas apie „siaubą keliančius“ klimato pokyčių efektus, princas Harry J. Goodall atskleidė, kad po sūnaus Archie juodu su Meghan planuoja susilaukti tik dar vieno vaikelio.

Tapęs tėvu princas Harry ėmė kitaip žvelgti į pasaulį, o taip pat ir į gamtai bei žmonijai pavojų keliančius klimato kaitos padarinius, tad siekdami sumažinti žmonių paliekamus anglies pėdsakus, kunigaikščiai nusprendė neturėti labai didelės šeimos.

Remiantis 2017-ųjų duomenimis, vienas žmogus per metus į aplinką išskiria vidutiniškai 58,6 tonas anglies dioksido. Augindami mažiau vaikų Meghan ir Harry prisidėtų prie populiacijos kontrolės, ko pasekoje mažėtų ir į aplinką išskiriamų pavojingų dujų kiekis. Tą patį – auginti ne daugiau dviejų vaikų – skatina ir kitas garsus gamtininkas seras Davidas Attenborough’as, britų labdaros organizacijos „Populations Matters“ globėjas.

Rodos, princo Harry šeima neseks jo brolio Williamo pavyzdžiu, kuris su žmona Kate Middleton augina tris vaikus. Sklinda kalbos, kad netrukus Kembridžo kunigaikščiai paskelbs apie ketvirtą šeimą papildysiantį asmenį.

Tuo tarpu pati Anglijos karalienė Elžbieta II taip pat susilaukė keturių vaikų, nors pastarieji – princai Charlesas, Andrew, Edwardas ir princesė Anne – turi tik po dvi atžalas.

Nepaisant pasišventimo išgelbėti planetą, Sasekso kunigaikščiai garsėja prabangiu gyvenimo būdu ir privačių lėktuvų naudojimu. Vasarį Meghan privačiu lėktuvu buvo nuvykusi į Niujorką, kur dalyvavo draugių jai surengtame kūdikio sutiktuvių vakarėlyje. Viena kelionė iš Londono į Niujorką į atmosferą išskiria daugiau anglies dioksido, nei kai kurios šalys per visus metus, skelbė vokiečių nepelno siekianti organizacija „Atmosfair“.

Dar daugiau žalos aplinkai padarė princo Harry kelionė iš Arkties į namus pas Meghan, su kuria jis norėjo sutikti Valentino dieną. Atvykęs pas prie Rusijos sienos budinčius karius, ten praleidęs tik tris valandas, princas Harry privačiu lėktuvu skubėjo pas žmoną.

[IN=https://www.instagram.com/p/B0i7a3blqNK/]

Interviu, kuris bus išspausdintas M. Markle redaguotame britiškajame „Vogue“ žurnale, princas Harry su dr. Jane taip pat kalba apie rasizmo problemas Britanijoje ir kaip „pasąmoningas šališkumas“ kitiems dažnai yra perduodamas iš kartos į kartą.

Gamtosaugininkei jis sakė, kad iš pradžių britai privalo suvokti iš kur gimsta prietarai, jei norima įveikti dėl diskriminacijos atsiradusias problemas.

Dr. J. Goodall taip pat buvo pakviesta į Sasekso kunigaikščių namus Frogmore kotedžą, kur buvo supažindinta su mažuoju Archie. Tuo metu kūdikis buvo vos penkių savaičių amžiaus.

Gamtosaugininkė J. Goodall visame pasaulyje žinoma dėl savo tyriamųjų darbų apie šimpanzes. Ji pirmoji pastebėjo, kad šios beždžionės valgo mėsą ir naudojasi įrankiais.

2019 08 01 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt