penktadienis, balandžio 16 d.
Princas Harry: bijojau, kad Princesės Dianos istorija kartosis
Alfa.lt

Garsi laidų vedėja Oprah Winfrey interviu spaudė Meghan Markle atsakyti, ar ji buvo „užtildyta“ karalienės, o Harry atskleidė, kad su šeima persikėlė į JAV bijodamas, kad „pasikartos istorija“, kai mirė jo motina Princesė Diana, skelbia Dailymail.

Sasekso kunigaikštienė teigė, kad palikti Karališkąją šeimą buvo „be galo sunku“. Oprah tvirtino, kad pora pasakė „šokiruojančių dalykų“ naujame interviu, kuris, kaip tikima, nuvils karalienę, Princą Charlesą ir Princą Williamą. Interviu bus transliuojamas kovo 7 d.

Oprah interviu anonse pažadėjo žiūrovams, kad interviu bus „šokiruojančių“ pareiškimų ir „jokia tema nėra ribojama“. Dar viena bloga žinia karališkosios šeimos atstovams, kurie jau yra perspėti „slėptis“, Oprah atskleidė, kad 90 min. interviu pratęsė į dviejų valandų specialią laidą.

Interviu anonse nėščia Meghan nieko nesakė ir yra parodoma tik emocionali, rankas sudėjusi ant išryškėjusio pilvuko arba laikanti savo vyro ranką. 

Oprah atskleidė, kad Meghan nesusilaikys ir apibūdins buvimą karališkosios šeimos atstove „beveik neišgyvenamą“.

„Skamba taip, lyg buvo lūžio taškas. Ar tu buvai tyli ar buvai užtildyta? Kad visiems žiūrovams būtų aišku, jokia tema nėra ribojama“, - anonse sakė O. Winfrey.

Harry teigė, kad jaučia palengvėjimą ir yra laimingas, kad interviu metu žmona yra šalia. „Aš jaučiu palengvėjimą ir esu laimingas sėdėdamas čia, kalbėdamas su jumis su savo žmona šalia, nes negaliu įsivaizduoti, ką [Princesė Diana] turėjo išgyventi būdama tokioje situacijoje viena prieš tiek metų. Mums abiems tai buvo neįtikėtinai sunku, bet mes bent turime vienas kitą“, - teigė Harry.

Harry ir Meghan Markle interviu su Oprah Winfrey anonsas:

2021 03 01 16:38
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt