ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Princas Harry ir M. Markle nusprendė viešai nesveikinti princo Williamo ir K. Middleton 10-ųjų vestuvių metinių proga
Alfa.lt

Princas Harry ir Meghan Markle „privačiai“ pasveikino Kembridžo kunigaikštį ir kunigaikštienę 10-ųjų vestuvių metinių proga, skelbia Dailymail.

Kalifornijoje įsikūręs Saseksų atstovas patvirtino, kad pora susisiekė su Williamu ir Kate bei juos pasveikino, vis dėlto šaltinis nepasidalijo informacija, kokią žinutę jie nusiuntė.

Princas Williamas ir Kate Middleton viešai paminėjo vestuvių metines pasidalydami dviem naujais kadrais ir mielu šeimos vaizdo įrašu. Jie taip pat sulaukė šiltų žinučių iš kitų karališkosios šeimos narių socialiniuose tinkluose, įskaitant karalienę, princą Charlesą ir Camillą.

Harry ir Meghan nesveikino poros viešai ir pasirinko išsiųsti privačią žinutę.

Gali būti, kad Saseksai pasinaudojo proga pagerinti santykius su Kembridžais po rimtos abiejų porų nesantaikos po Harry ir Meghan interviu su Oprah Winfrey kovo mėnesį.

Prieš interviu su Oprah jau buvo plačiai pranešama apie brolių Williamo ir Harry nesutarimus, tačiau suprantama, kad brolių santykiai tapo vis įtemptesni dėl transliacijos, kuri buvo transliuojama, kai princas Philipe'as gulėjo ligoninėje, atsigavęs po širdies operacijos.

2021 04 30 20:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt