ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Princas Harry ir M. Markle su sūnumi Archie grįš į Didžiąją Britaniją
tiesa.com
Pixabay
Karališkoji šeima

Princas Harry ir Meghan Markle šią savaitę vykdė karališkąsias pareigas oficialiai baigdami atsisveikinimą Sandraugos dienos tarnyboje Vestminsterio abatijoje ir pristatydami atsisveikinimo pietus savo „Frogmore Cottage“ darbuotojams.

Pora šiuo metu sugrįžo į Kanadą pas savo sūnų Archie, kuris neprisijungė prie savo tėvų dėl susirūpinimo sveikata pasaulinio koronaviruso protrūkio metu.

Tačiau yra gerų naujienų norintiems pamatyti Archie ­­– jis su tėvais grįš į Didžiąją Britaniją anksčiau, negu tikėtasi, praneša „Cosmopolitan“.

„The Times“ pranešė, kad Harry ir Meghan priėmė karalienės kvietimą vasarą apsilankyti Balmorale. Jie žada atvykti su sūnumi.

Karalienė planuoja savo kasmetinę kelionę į šią pilį, esančią Škotijos aukštumose. Šiemet kelionė numatyta birželio 13-ąją. Ši išvyka baigsis rugsėjo arba spalio mėnesį.

Harry, Meghan ir Archie Balmorale prisijungs prie karalienės birželio viduryje. Tai bus pirmasis kartas, kai Archie, kuriam gegužės mėnesį sueis vieneri, apsilankys karališkoje Škotijos rezidencijoje.

Vasarą daug karališkosios šeimos narių, įskaitant princą Williamą ir Kate Middleton, prisijungs prie karalienės ir princo Philipo. Archie galės leisti laiką su pusbroliu Georgu, Louisu ir pussesere Charlotte.

Karališkoji šeima Balmorale taip pat leis laiką su seneliais Charlesu ir Camilla.

2020 03 16 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt