trečiadienis, liepos 8 d.
Princas Harry ir Meghan pasauliui pristatė sūnų
tiesa.com
twitter nuotrauka

Praėjus porai dienų po gimimo, šiandien pasauliui pristatytas britų karališkosios šeimos jauniausias narys – princo Harry ir jo žmonos Meghan sūnus.

Pora su sūnumi rankose įamžinta Vindzoro pilies St. George'o salėje. Į baltą antklodėlę susuktą kūdikį su balta kepuryte, kuris tikriausiai miegojo, ant rankų laikė Harry.

Tėvai pirmagimio vardo kol kas neatskleidė. „Tai magiška, tai nuostabu. Jis – tikra svajonė, o šios porą dienų tikrai ypatingos, – pozuodama fotografams sakė Meghan. – Turiu du pačius nuostabiausius vyrus pasaulyje, tad esu labai laiminga.

Jis turi mieliausią temperamentą. Jis labai ramus.“ „Nežinau, iš kur jis tai paveldėjo“, – juokavo tėčiu tapęs Harry.

Paklausus, į ką panašus pirmagimis, Meghan atskleidė, kad vis dar bando tai išsiaiškinti. „Visi sako, kad per dvi savaites kūdikiai labai pasikeičia, tad akylai stebime, kas nutiks per ateinantį mėnesį.

Jo išvaizda keičiasi kasdien, tad kas žino, – pridūrė Harry. – Tėvystė nuostabi. Praėjo tik dvi su puse, trys dienos, tačiau esame be galo laimingi turėdami šį mažą džiaugsmelį.“

Dar gerokai prieš gimdymą Sasekso kunigaikščiai pranešė sūnaus pristatyti neskubėsiantys.

Iš pradžių kūdikiu jie nori pasidžiaugti patys, o tik vėliau, kai bus pasiruošę, su mažyliu supažindins visą pasaulį. Meghan nesekė savo vyro brolio žmonos Kate Middleton pavyzdžiu ir vos tik pagimdžiusi sūnų nepozavo to labai laukiantiems fotografams.

Kaip skelbė Metro.co.uk, toks elgesys neatitinka jos feministinės pasaulėžiūros. Pirmąsias valandas M. Markle norėjo praleisti su savo kūdikiu, o ne skubėti dažytis, tvarkytis plaukų ir pozuoti pasauliui.

„Ji nori normalaus, natūralaus gimdymo ir su kūdikiu užmegzti ryšį, o ne būti pasodinta į kėdę, kur jai, vos prieš kelias akimirkas pagimdžiusiai, bus tvarkoma išvaizda“, – tęsė šaltinis.

Primename, kad Sasekso mažylis gimė ankstyvomis gegužės 6 d. valandomis. Berniukas svėrė 3,2 kg. Jis – septintas eilėje į karališkąjį sostą.

2019 05 08 13:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt