sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Princas Harry pripažino pasukęs „skirtingais keliais“ su savo broliu Williamu
tiesa.com
facebook nuotrauka

Didžiosios Britanijos princas Harry pripažino, kad jiedu su broliu princu Williamu yra pasukę „skirtingais keliais“ ir kad jųdviejų santykiuose būna „ir gerų, ir blogų dienų“.

Pastaraisiais mėnesiais sklido gandai, kad tarp Sasekso kunigaikščio ir princo Williamo kilo konfliktas. Interviu televizijai ITV Harry pripažino, kad „neišvengiamai būna visko“, žinant jųdviejų svarbų vaidmenį ir spaudimą, su kuriuo susiduria Didžiosios Britanijos karališkoji šeima.

Kalbėdamas per neseniai vykusią kelionę po Pietų Afriką drauge su savo sutuoktine Meghan Markle jis pabrėžė: „Mes – broliai. Visada būsime broliai.“ „Šiuo metu tikrai esame pasukę skirtingais keliais, bet visada būsiu pasiruošęs jam padėti ir žinau, kad tą patį padarytų ir jis“, – sakė Harry.

„Nebesimatome taip dažnai kaip anksčiau, nes esame užsiėmę, bet labai jį myliu, – tęsė jis. – Dauguma dalykų atsiranda lygioje vietoje, bet, suprantate, būdami broliai patiriame ir gerų, ir blogų dienų.“

Meghan, kuri, anot gandų, nesutaria su Williamo žmona Kembridžo kunigaikštiene Kate Middleton, pastaruosius metus pavadino „sunkiais“, taip pat atskleidė, kad jos draugai britai perspėdavo ją netekėti už Harry.

38 metų amerikietė Meghan susiduria su didėjančiu Didžiosios Britanijos žiniasklaidos priešiškumu nuo praėjusių metų, kai įsiliejo į karališkąją šeimą.

Šalies bulvariniai leidiniai gavo apsčiai peno, rašydami apie jos iširusią ankstesnę santuoką Jungtinėse Valstijose ir numanomą nesantaiką karališkuosiuose rūmuose. Sasekso kunigaikščiai šį mėnesį apskundė britų bulvarinį laikraštį „The Mail on Sunday“ dėl galimo kišimosi į asmeninį gyvenimą.

Meghan, buvusi aktorė, teigė mėginusi „nenukabinti nosies“ dėl susiklosčiusios padėties, bet prisipažino, kad nebuvo pasiruošusi tokiam bulvarinės žiniasklaidos dėmesiui. „Kai susipažinau su savo būsimu vyru, mano draugai buvo labai laimingi, nes pati buvau laiminga.

Tačiau mano draugai britai man sakė: „Esame tikri, kad [Harry] yra puikus, bet tau nevertėtų [už jo tekėti], nes britų bulvarinė žiniasklaida sugriaus tau gyvenimą“, – pasakojo Meghan.

Atsakydama į klausimą, ar įstengs su tuo susitaikyti, Sasekso kunigaikštienė pareiškė: „Tiesą sakant, jau seniai sakiau [Harry]: nepakanka vien kažką išgyventi – tai nėra gyvenimo prasmė. Būtina mėgautis gyvenimu.“

2019 10 22 23:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt