ketvirtadienis, liepos 7 d.
Princas Williamas atskleidė netikėtą motinos princesės Dianos pomėgį: tai įsimintinas vaikystės prisiminimas
Alfa.lt
Scanpix
Princas Williamas

Princas Williamas papasakojo apie motinos princesės Dianos pomėgį, kuris praskaidrindavo jo vaikystę, skelbia People.

Princas atskleidė, kad princesė Diana mėgdavo dainuoti vairuodama automobilį. Tai nuramindavo princo Williamo ir princo Harry nerimą prieš grįžtant į mokyklą.

Princas Williamas pasirinko papasakoti apie tris dainas ir tai, kodėl jos jam tokios svarbios.

„Kai buvau jaunesnis, Harry ir aš dar lankėme mokyklą. Mano mama automobilyje įjungdavo įvairias dainas, kad nuramintų mūsų nerimą prieš grįžtant į mokyklą. Viena iš dainų, kurią labiausiai prisimenu ir kuri yra labiausiai įstrigusi, yra dainininkės Tinos Turner daina „Geriausias“ (angl. „The best“). Mes sėdėdavome automobilio gale ir dainuodavome. Tai buvo tikra šeimos akimirka. Mano mama vairuodavo ir dainuodavo kartu“, – pasakojo Williamas.

„Mes dainuodavome ir klausydavomės muzikos, kol privažiuodavome mokyklos vartus. Ir tuomet suprasdavome realybę, mes grįžome į mokyklą, nors prieš tai mintis buvome nukreipę į muziką. Norėjosi toliau jos klausytis, kad tai nesibaigtų“, – pridūrė princas.

„Kai šių dainų klausausi dabar, jos sugrąžina mane į tuos pasivažinėjimus automobiliu ir šiltus prisiminimus su mano mama“, – pripažino Williamas.

Williamas teigė, kad šiuo metu tą patį kuria su savo vaikais – princu George'u, princese Charlotte ir princu Louisu.

„Daugelį rytų įvyksta konfliktas tarp Charlotte'ės ir George'o, jie nesutaria, kokią dainą įjungti“, – juokavo princas Williamas.

2021 12 16 18:45
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt