ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Princas Williamas ir K. Middleton vestuvių metinių proga paviešino šiltą vaizdo įrašą
Alfa.lt

Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė pasidalijo šeiminio gyvenimo akimirkomis – vaizdo įrašu, kuriuo dėkojo sveikinusiems su 10-osiomis vestuvių metinėmis, skelbia Dailymail.

Vaizdo įrašas buvo paskelbtas Kensingtono monarchų instagramo paskyroje. „Ačiū visiems už šiltas žinutes per mūsų vestuvių metines. Mes jaučiamės dėkingi už 10 metų palaikymo, kurio sulaukėme savo šeimoje“, – rašoma prie vaizdo įrašo.

Trumpame vaizdo įraše Kate Middleton, princas Williamas ir jų trys vaikai – princas George'as, princesė Charlotte ir princas Louisas – mėgaujasi laisvalaikiu gamtoje. 

Kembridžo hercogas ir kunigaikštienė pasirinko Londone įsikūrusį filmų kūrėją Willą Warrą, kad sukurtų dešimtųjų metinių vaizdo montažą. Jis kūrė firminį turinį, korporatyvinius filmus ir didelių prekių ženklų, įskaitant „Tesco“, „Diageo“, „Red Bull“, „Uber Eats“ ir „Puma“, skelbimus.

Vaizdo įraše ant Kate piršto žvilga garsusis princesės Dianos safyro ir deimantų sužadėtuvių žiedas.

Jame galima pamatyti princą Williamą, kuris vijosi savo jauniausią sūnų princą Louisą ir dukrą princesę Charlotte, kol jie rėkia iš džiaugsmo.

Įrašo pabaigoje princas George'as ir princesė Charlotte įsitaiso prie laužo ir kepa zefyrus.

Pamatykite:

View this post on Instagram

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

2021 05 01 08:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt