penktadienis, liepos 10 d.
Princas Williamas išgelbėjo skęstančią mergaitę
tiesa.com

Praėjusią naktį princas Williamas vadovavo misijai, kurios metu buvo išgelbėta 16 metų mergaitė, įkritusi į vandenį Velso pajūryje, pranešė telegraph.co.uk.

 Cambridge‘o hercogas pilotavo RAF Sea King sraigtasparnį, kuomet jo kolegos keltuvu gabeno mergaitę iš Sidabriniu vadinamo paplūdimio. Mergaitė iš Herdfordshire‘o stengėsi padėti savo jaunesnei seseriai, kuomet abi atsidūrė pavojuje.

Tokį sraigtasparnį pilotojuoja princas Williamas.

Princo valdomas sraigtaspaenis ore atliko paskirtą užduotį, kuomet visa komanda buvo pašaukta į pagalbą. Princas Williamas teigė pamatęs iš vandens mojuojančius banglentininkus, pastebėjusius vandenyje mergaitę. Į sausumą išgabenus vyresnę seserį komandą ėmė ieškoti jaunesnės mergaitės, kuri buvo dingusi vandenyje, tačiau vėliau paaiškėjo, kad ji saugiai laukia krantinėje.

Vienas iš gelbėjimo komandos narių sakė: „Ji visa buvo subraižyta, prigėrusi vandens, sušalusi ir patyrusi šoką, jai labai pasisekė, kad patruliavę lakūnai ją rado“. Anksčiau tądien patruliai buvo iškviesti gelbėti grupelę žmonių, pakliuvusių į bėdą jūroje prie Rhosneigro, tačiau jie patys išsikapanojo į krantą. Princas Williamas tapo RAF paieškos ir gelbėjimo komandos kapitonu tik šių metų kovą, iki tol jis dirbo antruoju pilotu.

2012 08 17 19:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt