šeštadienis, balandžio 10 d.
Princas Williamas: prarasti Harry buvo sunkiausias dalykas po Dianos mirties
Alfa.lt

Princo Williamo išsiskyrimas su broliu Harry yra sunkiausias dalykas, ka jis turėjo padaryti po motinos Princesės Dianos mirties, skelbia Daily Star. 

Karališkosios šeimos ekspertas Duncanas Larcombe teigė, kad tvyranti įtampa tarp brolių yra ypatingai sunki Williamui, ypač po to, kai jie vadino vienas kitą geriausiu draugu.

Ekspertas sakė, kad išsiskyrimas prasidėjo 2020 m. pradžioje, kai Harry atskleidė, jog atsitraukia nuo karališkųjų pareigų ir persikels su žmona Meghan Markle.

„Nėra abejonės, kad tai yra sunkiausias dalykas, ką Williamui teko išgyventi, sunkiausias po motinos mirties. Jis jaučiasi praradęs savo brolį ir savo geriausią draugą“, - teigė D. Larcombe.

Buvo skelbiama, kad broliai juda į priekį ir bando gydytis žaizdas, tačiau neseniai įvykęs interviu su Oprah visa tai pristabdė.

Šokiruojančiame interviu Meghan teigė, kad Kate ją pravirkdė prieš pat jos vestuves.

Princas Harry įrodinėjo, kad brolis Williamas ir tėvas Princas Charlesas yra „įkalinti“. Po interviu Harry sakė, kad dar nekalbėjo su broliu, tačiau planavo.

Vis dėlto, artima Oprah draugė, laidų vedėja Gayle King atskleidė, kad broliai kalbėjosi, tačiau pokalbis nebuvo produktyvus.

„Tiek Kate, tiek Williamas jautėsi išduoti, bet jie vienas kitam padėjo ir tapo stipresni nei anksčiau. Kate yra ne tik paklusni žmona, kuri sėdi ir klausosi Williamo. Ji yra kur kas daugiau, ji irgi jaučiasi įskaudinta. Bet ji kentės už uždarų durų su Williamu ir pora viską aptars dviese“, - sakė G. King.

2021 04 02 17:06
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt