šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Princesės Eugenie vestuvės - pagrindinis reikalavimas suknelei, kad matytųsi randai
tiesa.com

Šv. Jurgio koplyčioje ištekėjo Didžiosios Britanijos princesė Eugenie. Nuotakos apdarą kūrė Peteris Pilotto ir Christopheris De Vosas iš 2007 metais Londone įkurtų „Peter Pilotto“ mados namų. Šis mados prekės ženklas garsėja inovatyviais tekstilės sprendimais ir itin moteriškais siluetais, skelbia people.com.

Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos narė ypatingą dieną vilkėjo elegantišką suknelę atvira nugara. Tokios nugaros pageidavo pati princesė – norėjo, kad matytųsi randas. Kai buvo dvylikos, jai buvo atlikta nugaros operacija, padėjusi pašalinti skoliozę.

Princesė aktyviai dalyvavo vestuvinės suknelės kūrybos procese. Dizaineriai analizavo prieš tai karališkosios šeimos nuotakų vilkėtus apdarus – tokiu būdu pasirinktas princesei tinkamiausias siluetas.

Audinys suknelei sukurtas ir pagamintas dizainerių dueto studijoje Londone, jame – daug princesei ir jos vyrui svarbių išsiuvinėtų simbolių. Kaip teigia kūrėjai, jie buvo išausti iš šilto, viskozės ir medvilnės, o pats audinys nuostabiai krito.

Suknelė – tik dalis vestuvinio Eugenie įvaizdžio. Vestuvėms ji buvo pasipuošusi „Greville Emerald Kokoshnik“ tiara, kurią jai paskolino karalienė. Tiara sukurta iš briliantų ir rožinių deimantų bei platinos, kiekvienoje pusėje įsodinta po šešis smaragdus. Prie tiaros princesė segėjo deimantų ir smaragdų auskarus – tai vyro dovana vestuvių proga.

Vestuviniai bateliai – satininiai Charlotte Olympia kurti aukštakulniai.

Lydima tėvo princo Andrew, Eugene prie koplyčios išlipo iš automobilio ir kelioms akimirkoms tarsi sustingo, leisdama iš visų pusių pasigėrėti jos įvaizdžiu. Prieš vestuves per interviu būsimoji nuotaka užsiminė, kad jos suknelė gali atiduoti duoklę jos nugarą puošiantiems po operacijos likusiems randams.

„Manau, kad galiu pakeisti šablonišką grožio sampratą, norėčiau tai padaryti. Noriu parodyti savo randus. Manau, kad labai svarbu nesislėpti“, – kalbėjo Eugenie.

Eugenie laikėsi nerašytos taisyklės rinktis britų kilmės dizainerius. 2011 metais Kate Middleton vestuvinę suknelę kūrė „Alexander McQueen“ kūrybos vadovė Sarah Burton. Nors Meghan Markle ir rinkosi prancūzų mados namus „Givenchy“, suknelę kūrė britė Clare Waight Keller. Ji ne tik iš Didžiosios Britanijos, bet ir pirmoji šių namų kūrybos vadovė moteris.

Eugene vestuvinės suknelės autoriai laikyti paslaptyje, bet užsiminta, kad jie britų kilmės.

„Neatskleisiu, kas ją siuva, tik galiu pasakyti, kad tai britų dizaineriai. Suknelė buvo vienas iš tų dalykų, dėl kurių turėjau griežtą nuomonę. Vos tik pranešėme apie vestuves, jau žinojau, kas kurs mano suknelę, kaip ji atrodys, iš karto žinojau. Niekada nemaniau, kad taip greitai apsispręsiu, bet taip nutiko“, – sakė Eugenie.

ŠALTINIS:delfi.lt

2018 10 13 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt