šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Princo Williamo ir jo žmonos Kate kortežo motociklas partrenkė pensininkę
tiesa.com
Instagram.com, Kensington Royal
Karalienė Elžbieta II, princas Williamas ir Kate Middleton

Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate kortežo motociklas parbloškė 83 metų senolę.

Sunkiai sužalota pensininkė gydoma ligoninėje.

Nelaimė įvyko pirmadienį, kai karališkoji pora iš savo namų Londone vyko į Vindzorą, esantį į vakarus nuo sostinės. Kortežo motociklas kliudė pensininkę.

Kensingtono rūmai nurodė, kad Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė yra „labai susirūpinę bei susikrimtę“ ir susisiekė su senole, vardu Irene.

„Jų Karališkosios Aukštybės perdavė Irene ir jos šeimai geriausių linkėjimų ir palaikys su jais kontaktus visais jos gydymo etapais“, – informavo rūmai.

Pranešama, kad princas su žmona nusiuntė senolei gėlių. Bulvarinio laikraščio „The Sun“ žiniomis, moteriai lūžo dubuo. Sužeistosios būklė sunki, bet stabili. 89-erių Irene brolis Metro.co.uk sakė, kad jo seseriai taip pat lūžo rankų ir kojos kaulai, sutrenkta galva. 

Vienas avarijos liudininkas laikraščiui pasakojo, kad „kortežo motociklas kliudė moterį, ši apsisuko ir nugriuvo“.

„Pareigūnas, vairavęs motociklą, buvo sugniuždytas. Bet jis važiavo ne ta kelio puse“, – sakė jis.

Nepriklausoma policijos veiklos priežiūros tarnyba pranešė, kad „vadovaudamasi nustatyta procedūra“ atlieka eismo įvykio tyrimą.

Williamo senelis princas Philipas, monarchės Elžbietos II sutuoktinis, sausį pakliuvo į avariją, per kurią nukentėjo dvi moterys. Tąsyk Philipo vairuotas automobilis „Land Rover“ įsirėžė į šių moterų mašiną.

2019 06 20 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt