šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Princo Williamo ir K. Middleton draugystės galėjo ir nebūti
tiesa.com

Kembridžo kunigaikščiai Kate Middleton ir princas Williamas iki garsiųjų karališkųjų vestuvių draugavo net septynerius metus. Pora labai stengiasi savo asmeninį gyvenimą išlaikyti privatų, tačiau ne viską pavyksta paslėpti.

Štai keletas įdomių faktų apie daugiau nei 15 metų trunkančius Williamo ir Kate santykius.

Susipažino universitete

Kate ir Williamas susipažino St. Andrews universitete. Iki 2004-ųjų juodu susitikinėjo slapta, tačiau visuomenė apie princo Williamo mylimąją sužinojo, kai fotografai juos įamžino kartu slidinėjančius kalnuose.

Kai santykiai tapo rimtesni, vos tik baigė universitetą, Kate išvyko į Londoną ir dirbo tėvų versle, o princas Williamas tarnavo kariuomenėje pietvakarinėje Anglijos dalyje, tad kurį laiką pora puoselėjo santykius per atstumą.

Buvo išsiskyrę

Vienu metu 2007-aisiais dėl nežinomų priežasčių Williamas ir Kate buvo išsiskyrę net penkiems mėnesiams. Vėliau, sužadėtuvių interviu metu Kate atskleidė, kad tuo laikotarpiu ji nesijautė labai laiminga, tačiau skyrybos ją sustiprino kaip asmenybę. Manoma, kad skirtingais keliais pora pasukti nusprendė dėl didelio paparacų dėmesio ir nuolatinio jų persekiojimo. Kate tai labai vargino ir neramino.

Tikriausiai mažai kas žino, kad išsiskyrusi su princu Williamu Kate išvyko į Airiją, kur su keliais draugais nusprendė paatostogauti ir taip atsigauti po nutrūkusių santykių sukelto emocinio streso.

Tačiau, laimei, Kate ir Williamas suprato negalintys būti vienas be kito. Kad poros santykiai tapo tvirtesni nei bet kada anksčiau, įrodė vienas Kate gestas. Iki karališkųjų vestuvių likus kiek daugiau nei metams, princas Williamas buvo išsiųstas atlikti karinės praktikos į Velsą. Palaikydama savo dar tada būsimą vyrą, Kate išvyko kartu su juo ir apsigyveno netoliese.

Sužadėtuvės – laukinės gamtos apsuptyje

2010-ųjų spalio mėnesį Kate ir Williamas ilsėjosi Kenijoje. Išvykę į laukinių gyvūnų safarį, iš ten jiedu grįžo jau kaip sužadėtiniai. Ant Kate piršto spindėjo Williamo mamos princesės Dianos 18 karatų deimantų ir safyrų žiedas.

Vestuvių paslaptys

Per garsiausias šio amžiaus vestuves skaisčiai švietė saulė, o danguje buvo vos keli debesėliai. Laikantis tradicijų, princas Williamas vilkėjo specialią iš storo audinio pasiūtą uniformą. Galvojate, kaipgi Kembridžo kunigaikštis ištvėrė kaitrius saulės spindulius? Uniformos viduje buvo įsiūta sukaisti ir prakaituoti neleidžianti medžiaga.

Kaip teigiama, iki vestuvių likus kelioms savaitėms K. Middleton ėmė lankyti makiažo kursus, kad svarbiausią dieną pati galėtų pasidaryti makiažą. Kartais jos makiažo pasirinkimas vertinamas kaip konservatyvus, bet niekas nenuginčys – tądien ji atrodė ne tik laiminga, bet ir nuostabiai graži.

Princo Williamo ir Kate vestuvėse grojo gyva muzika, o prie mikrofono ilgiau nei dvi valandas dainavo populiari britų atlikėja Ellie Goulding. Teigiama, kad karališkoji pora pirmąjį savo šokį šoko skambant dainininkės kūriniui „Starry-Eyed“.

 

Kur princo Williamo vestuvinis žiedas?

Kartu su prabangiu sužadėtuvių žiedu ant Kate rankos puikuojasi ir 14 karatų aukso vestuvių simbolis. O princas Williamas neturi jokio žiedo. Jis nusprendė laikytis karališkosios tradicijos, kai būsimieji šalies karaliai nedėvi vestuvinių žiedų.

Mėgstamiausia veikla

Karališkoji pora mėgsta laiką leisti gamtoje. Pirmą kartą kaip pora princas Williamas ir Kate buvo įamžinti slidinėjantys kalnuose. Ne paslaptis, kad ši aktyvaus poilsio rūšis – viena jų mėgstamiausių. Į Prancūzijoje esančias Alpes kartu su būsimais šalies valdovais vyksta ir jų vaikai.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 09 08 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt