sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Princo Williamo ir Kate Middleton jaunėliui - vieneri: gimtadienio proga paviešino naujas Louiso nuotraukas
tiesa.com
flickr.nuotr.

Paskutinį kartą princo Louiso gerbėjai jį matė per Kalėdas, kuomet karališkoji šeima paviešino kalėdinį atviruką. Dabar, princo pirmojo gimtadienio proga, galime stebėti, kaip jis paaugo ir tapo neįtikėtinai panašus į savo brolį bei seserį.

Pirmojo gimtadienio proga princas Williamas ir Kate Middleton paviešino tris naujas sūnaus nuotraukas. Berniukui vieneri sukanka balandžio 23 dieną, antradienį. People.com rašo, jog princas Louisas yra tobula savo brolio George'o (jam jau penkeri) ir sesers Charlottes (jai ketveri sueis gegužės 2 dieną) kopija.

Jaunėlis taip pat turi putlius žandukus, o plati šypsena parodo du priekinius apatinius dantukus. „Jis tikrai labai nuotaikingas ir nuolat besišypsantis mažas berniukas – visuomet laimingas ir patenkintas“, – pasakojo People.com šaltinis. Teigiama, jog nuotraukų autorė – berniuko mama K. Middleton, fotografijos darytos kiek anksčiau šį mėnesį, Norfolke.

Dviejose nuotraukose Louisas, atrodo, nepriekaištingai pozuojantis mamai, trečioje atskleidžiamas jo linksmumas – vaikas pagautas judesyje, o megztukas aplipęs žole nuo vaikiškų žaidimų. Tai ne pirmas kartas, kai pasaulis mato mažuosius princus, fotografuotus mamos K. Middleton. Meno istoriją studijavusi kunigaikštienė yra mėgėja fotografė, kuri fiksuoja svarbiausius šeimos gyvenimo momentus

[IN=https://www.instagram.com/p/Bwl41Tsnorx/]

[IN=https://www.instagram.com/p/Bwkq68KF-xS/]
2019 04 23 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt