penktadienis, birželio 5 d.
Princo Williamo vaikų mokykla imasi ekstremalių priemonių: 4 vaikai įtariami užsikrėtę koronavirusu
tiesa.com
Kensington Palace The official Instagram account of The Duke and Duchess of Cambridge, based at Kens

Keturi vaikai, besimokantys Jungtinės Karalystės princo George‘o ir princesės Charlotte lankomoje mokykloje, kur vieneri mokslo metai kainuoja 19 tūkst. svarų, baiminantis, kad gali būti užsikrėtę koronavirusu, leidžią laiką namie, skelbia „The Sun“.

Šiuo metu namie karantino sąlygomis laikomi keturi moksleiviai iš Thomas‘s Battersea mokyklos Pietvakarių Londone – laukiama, kol bus gauti jų tyrimų dėl koronaviruso rezultatai. Skelbiama, kad tokių priemonių nuspręsta imtis po to, kai moksleiviai grįžo iš kelionės užsienyje. Mokykla, kur mokosi du princo Williamo ir Kate Middleton vaikai, yra viena iš daugiau nei keturiasdešimties, tiesiogiai susidūrusių su koronaviruso, pasaulyje pražudžiusio 2700 žmonių, grėsme.

Štai ką žurnalistams sakė minėtosios mokyklos atstovai: „Kaip ir visos mokyklos, mes imamės visų reikiamų prevencijos priemonių, kaip suvaldyti koronaviruso plitimą, laikomės valdžios parengtų rekomendacijų (...). Šiuo metu rizikos grupėje yra labai mažai moksleivių, jie leidžia laiką namuose, laukiame tyrimų rezultatų.

Tėvai gauna visą reikiamą informaciją, palaikomas reguliarus ryšis su mokyklos bendruomene siekiant užtikrinti, kad laiku būtų išplatinta visa reikalinga informacija. Žinoma, paisome personalo ir moksleivių konfidencialumo, todėl negalime komentuoti konkrečių atvejų“. Šešerių metų George‘as minėtoje mokykloje mokosi jau antrus metus, o Charlotte mokslus pradėjo rugsėjį.

2020 02 27 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt