antradienis, rugpjūčio 4 d.
Princui Charlesui pasiūlytas vaidmuo naujausiame Dž. Bondo filme
tiesa.com
Twitter.com
Princas Charlesas

Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojas princas Charlesas (70) sulaukė ypatingo pasiūlymo – jam siūlomas vaidmuo naujausiame Džeimso Bondo filme, paskelbė „The Sun“.

Jei sutiks, Velso princas taps antruoju karališkosios šeimos nariu, kuris pasirodys šalia garsiojo slaptojo agento. Jo motiną, Anglijos karalienę Elžbietą II, šalia Dž. Bondo buvo galima išvysti 2012-ųjų Londono olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos vaizdo įraše.

„Jiems labai patiko karalienės pasirodymo su Danieliu Craigu sukeltas šurmulys ir mano, kad Charlesui pavyktų dar geriau“, – bulvariniam laikraščiui apie juostos prodiuserių planą sakė šaltinis.

Primename, kad sporto renginio atidarymo vaizdo įraše buvo sukurta iliuzija, kad Elžbieta II parašiutu iššoko iš sraigtasparnio.

„Jis tobulai įkūnija viską, kas britiška, yra puikus pasirinkimas nedideliam vaidmeniui, ir Bondo gerbėjams visame pasaulyje tai labai patiktų“, – apie princo Charleso pasirodymą kino juostoje tęsė šaltinis.
 
Dėl galimo vaidmens kino juostoje apie agentą 007 imtasi tartis Charlesui apsilankius filmavimo aikštelėje ir pozavus bendroms nuotraukoms su pačiu D. Craigu.
 
„Dabar jis apie tai svarsto“, – sakė šaltinis.
 
[TW=https://twitter.com/RoyalReporter/status/1141754326949539840]
 
Jei princas Charlesas vaidmens vis dėlto atsisakys, teigiama, kad jis gali būti pasiūlytas kitiems dviem karališkosios šeimos nariams – princams Williamui ir Harry.
 
„Jei Charlesas nesutiks, prodiuserių akys gali nukrypti į Harry ir Williamą“, – laikraščiui teigė šaltinis.
 
Tiesa, jie jau kartą buvo pakviesti į garsios kino juostos filmavimo aikštelę. Williamas ir Harry, apsirengę baltais šturmuotojų kostiumais, filmavosi 2017-ųjų juostoje „Žvaigždžių karai: epizodas 8“, tačiau jų scenos į galutinę filmo versiją nepateko. Gal šįkart broliams pasisektų labiau?

2019 08 05 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt