trečiadienis, spalio 5 d.
Princui Harry ir M. Markle buvo kilusi didžiulė grėsmė jų 14 mln. vertės name Kalifornijoje
Alfa.lt
Instagram
Princas Harry ir Meghan Markle

Princo Harry ir Meghan Markle namų Kalifornijoje, kurių vertė 14 mln. dolerių, galėtų pavydėti kiekvienas, tačiau, kaip rašo portalas DailyMail.com, jiems buvo liepta užsirakinti namų viduje, kai jų rajone buvo pastebėtas klaidžiojantis kalnų liūtas.

Remiantis kamerų įrašais, kalnų liūtas buvo pastebėtas už penkių mylių nuo karališkosios šeimos narių namo.

Prieš kurį laiką pora buvo įspėta dėl laikomų vištų, kadangi jos traukia laukinius gyvūnus ir taip sukelia pavojų gyventojams. „Viščiukai gali tapti greitu ir lengvu grobiu medžiojantiems gyvūnams“, – sakė Montesito miesto asociacijos vadovė Sharon Byrne.

S. Byrne taip pat perspėjo gyventojus, kad ir toliau būtų palaikoma švara mieste, būtų geriau, jei šalia šiukšlių dėžių būtų įrengtos kameros ir apšvietimas, kad laukiniai gyvūnai išsigąstų ir nesiraustų ieškodami maisto likučių.

„Kalnų lūtai yra vieniši gyvūnai, jie nenori būti šalia žmonių, todėl tikimės, kad jis pasitrauks pats“ , – viltingai pridūrė Montesito miesto asociacijos vadovė.

Princas Harry ir M. Markle nuo tada, kai persikėlė gyventi į JAV, Montesito mieste praleido visą laiką. Kaip patys teigė, jie norėjo auginti sūnų Archie ir dukrą Lilibet toliau nuo didelio miesto šurmulio.

2022 08 11 13:15
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt