šeštadienis, gruodžio 4 d.
Princui Williamui nepatiko seriale „Karūna“ atkurtas interviu su princese Diana
Alfa.lt
Unsplash
Princas Williamas

Princas Williamas pasipiktino seriale „Karūna“ („The Crown“) pavaizduotu princesės Dianos 1995 m. interviu su Martinu Bashiru. Princas nori, kad šios serijos televizijoje nerodytų, skelbia Dailymail.

Kembridžo hercogas nepatenkintas transliuotojais, kurie iš šio interviu pasipelnė. Būtent šis pokalbis su princese Diana yra žymus dėl jos pasakytų žodžių „šioje santuokoje esame trise“.

„Manome, kad ši programa neturi teisėtumo ir neturėtų būti rodoma vėl. Tai veiksmingai sukūrė klaidingą pasakojimą, kuris daug metų buvo reklamuojamas BBC ir kitų transliuotojų“, – teigė princas Williamas.

Neseniai paskelbus apie naujus serialo epizodus platformoje „Netflix“, karališkosios šeimos šaltinis teigė: „Princas nepersigalvojo.“

Nepaisydami kritikos bangos, šaltiniai sakė, kad seriale pasirodys ir brangiausias epizodas, kurio biudžetas siekia milijonus.

Princas Harry taip pat piktinosi laida „Panorama“, kuri pirmą kartą buvo rodoma 1995 m. ir kurioje jo motina atskleidė šeimos dramą.

Jis vadino laidą „neetiška“ ir teigė, kad interviu paskatino įvykius, kurie po kelerių metų lėmė princesės Dianos mirtį.

„Mūsų motina buvo fantastiška moteris, kuri paaukojo savo gyvenimą. Ji buvo drąsi, nuoširdi. Viešas jos gyvenimo detalizavimas ir neetiški poelgiai vėliau atėmė jos gyvybę“, – kalbėjo princas.

2021 10 27 19:33
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt