šeštadienis, gruodžio 4 d.
Prodiuserė V. Skaisgirė su sužadėtiniu gimtadienį sutiko Monake: gyvenimas eina gera linkme
Alfa.lt
Instagram
Vaida Skaisgirė su sužadėtiniu

Prodiuserė, laidų vedėja Vaida Skaisgirė šiuo metu mėgaujasi atostogomis Monake. Su sužadėtiniu Elvinu žinoma moteris į kelionę išvyko paminėti jos 31-ąjį gimtadienį.

Romantiškomis akimirkomis iš atostogų ir jautriais žodžiais V. Skaisgirė pasidalijo instagrame.

„Aš gyvenime retai, oi kaip retai, pritrūkstu žodžių, bet šiandien ėmiau ir pritrūkau ir atvira širdim mėgavaus kiekvienu gražiu žodžiu, taikliu linkėjimu, širdingu pokalbiu, malonia staigmena… Šiandien jau tvirtai žinau – gyvenimas eina labai gera linkme, nes aplink mane tiek daug gerų, nuoširdžių, tikrų žmonių. Tie žmogiškieji ryšiai ir santykiai yra didžiausia dovana. Esu labai labai laiminga.

Didelis AČIŪ darkart visiems kartu ir individualiai kiekvienam iš visos širdies!“, – socialiniame tinkle skelbė V. Skaisgirė.

Alfa.lt primena, kad rugpjūčio mėnesį V. Skaisgirė pranešė laimingą žinią - susižadėjo su mylimuoju.

Džiugia naujiena moteris pasidalijo instagrame. „Aš pasakiau TAIP! Be jokios abejonės!“ – socialiniame tinkle rašė V. Skaisgirė.

V. Skaisgirė pirmąja fotografija su mylimuoju pasidalijo dar balandžio mėnesį. Tuomet pora atostogavo Italijoje. „Štai kaip atrodo laimė“, – prie nuotraukos rašė V. Skaisgirė, tačiau daug apie santykius neatviravo.

V. Skaisgirė buvo ištekėjusi už TV laidų prodiuserio Rolando Skaisgirio. Sutuoktiniai išsiskyrė 2020 m. Kartu jie augina 8 metų sūnų.

2021 11 19 11:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt