šeštadienis, gruodžio 4 d.
Projekte „Kaukės“ atidengtas Raudonviršis – po juo slėpėsi krepšinio treneris
Alfa.lt
LNK
Projektas „Kaukės“

„Nebijau gauti Grybo pravardės! Aš jau savo gyvenime nieko nebijau. Esu praėjęs viską. Mačiau ir karšto, ir šalto savo gyvenime. Kai būni treneriu, sulauki visokių apkalbų ir komentarų. Būdavo kai sekasi – giria, kai nesiseka – peikia ir daug blogiau nei grybu pavadina. Todėl Grybas nėra pats blogiausias įvertinimas. Juo labiau, pažiūrėkit į šitą kaukę! Man ji labai graži, todėl tokį pavadinimą galėčiau priimti ir kaip komplimentą“, – vos nulipęs nuo didžiosios LNK „Kaukių“ scenos juokėsi krepšinio treneris Virginijus Šeškus.

Šį sekmadienį buvo atidengta dar viena kaukė. Ilgai dvejojusi komisija nusprendė atskleisti po Raudonviršio kauke besislepiančią asmenybę. Visų nuostabai po ja slėpėsi gero humoro jausmo nestokojantis, visiems puikiai žinomas krepšinio treneris Virginijus Šeškus.

„Jūs juokaujat?“ – nuostabos neslėpė broliai Lavrinovičiai. „Aš niekada nebūčiau patikėjęs! Kaip išdūrė mus Virginijus Šeškus!“ – sakė laidos vedėjas Giedrius Savickas. Dar daugiau, visose laidose grybu Raudonviršį vadinę broliai Lavrinovičiai viešai atsiprašė trenerio.

„Jie taip nuoširdžiai nustebę buvo. Aš tikrai labai gerai pasijaučiau! Iki dabar negaliu patikėti, kad broliai manęs nepažino“, – gerų emocijų neslėpė garsus treneris.

Virginijus sako, kad jau po pirmų laidų sulaukė gausybės klausimų ir spėlionių ne tik iš artimų draugų, bet ir iš krepšininkų.

„Aš jau antrą dieną atėjęs į darbą sulaukiau tokios staigmenos. Man krepšininkai užleido mano dainuotą dainą. Įsivaizduokit, įeinu į salę, o man jie užleidę visu garsu dainą Sauliaus Prūsaičio, kurią aš ir dainavau. Sakau, ką jūs čia darot? Nusišnekat! Ir žinot, kaip man pavyko nuslėpti? Sakau – lažinkimės. Jūs sumeskit po 50 eurų ir jeigu ten būsiu ne aš, aš visus pinigus pasiimsiu! Tai, žinokit, tada susimėtė taip visi ir kažkaip baigėsi šita kalba. Bet nujaučia, nujaučia“, – pasakoja žinomas vyras.

Vis dėlto vienas lažybas Virginijus Šeškus jau pralaimėjo ir turės ištesėti duotą pažadą.

„Sėdėjom pas vieną draugą iš Birštono gimtadienyje ir visi jau tų dainų prisirašę mane bandė iškvost. Sako čia tu, čia tu! Sakau, nu, baikit, ar aš galėčiau taip šokt? Ar aš neturiu gyvenime ką veikt? Galvoju ir jiems pasiūlysiu susilažinti. Sakau, jeigu, kai atidengs Raudonviršį, ten būsiu aš, aš jums visiems statau vakarienę, bet jeigu ne – jūs man statysit ir galėsiu valgyti ką noriu. Neišsigando. Susilažinom. Teks dabar daryti šventę!“ – linksmomis istorijomis dalinasi geros nuotaikos nestokojantis Virginijus.

Maža to, krepšinio treneris neslepia, kad per šeimos šventes ar draugų susibūrimus mėgsta padainuoti iš širdies. Tačiau tokia patirtis – dainuoti ant scenos ir dar televizijoje – jam pirmoji.

„Drebėjo man pirmą laidą kojos. Atrodo, visą laiką esu dėmesio centre, bet čia man buvo baisu ir reikėjo save raminti prieš lipant į sceną. Galiu dabar pasakyti tiek, kad buvo labai smagu, gerai praleidau laiką ir nieko nesigailiu. O Raudonviršio kaukė man labai patiko. Net neabejoju, kad dabar per visas šventes visi prašys manęs dainuoti šias dainas“, – šypsosi vyras.

Dar daugiau, Virginijus, sako, kad niekada nemokėjo meluoti ir tik dalyvaudamas šiame šou suprato esąs neblogas melagis. Tačiau prisipažįsta, kad nėra profesionalus dainininkas ir jau norėjo užleisti vietą geresniais muzikiniais sugebėjimais pasižyminčioms kaukėms. O savo kolegoms linki, kad pavyktų apmulkinti komisiją ir televizijos žiūrovus.

Kas slepiasi po likusiomis septyniomis kaukėmis? Nekantraujate sužinoti? Nepraleiskite slapčiausio LNK televizijos projekto „Kaukės“ kiekvieną sekmadienį 19.30 val.

2021 10 11 16:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt