ketvirtadienis, birželio 24 d.
Pusė tūkstančio lietuvių svajoja ištekėti už Radžio
tiesa.com

Nuo 17 iki 44-erių metų. Nuo bibliotekininkės iki go go šokėjos. Anketos į naują LNK šou „Radži ieško žmonos“ rodo, kad vaikų namuose išaugęs bei scenos žvaigžde tapęs romų kilmės dainininkas yra geidžiamas svajonių jaunikis.

 „Neįtikėtina, kad viename žmoguje būtų tiek daug gerų savybių ir meninių sugebėjimų“, - sakė 19 metų prieniškė Agnė Ratkevičiūtė. Mergina pridūrė, kad, jei taptų Radži žmona, išsipildytų didžiausia jos močiutės svajonė.

25 metų Ingrida Butkutė iš Jonavos anketą užpildė dėl mamos. Jos mama mielai ištekintų dukrą už garsaus dainininko. Pati Ingrida taip pat negaili gerų žodžių Radžiui. „Kuri nenorėtų tapti garsaus dainininko žmona?“, - atviravo 44 metų Rita Štaraitė iš Utenos. Moteris nemano, kad metų skirtumas būtų kliūtis būti su Radži. Merginų pažadai vienas už kitą labiau glosto Radži širdį.

Studentė matematikė atvira: „Tobulai atlikčiau visas žmonos pareigas“. 37-erių muzikos pedagogė iš Mažeikių Violeta Šiaulė irgi: „Noriu su Radži dainuoti šeimyniniame duete“. Iš viso į LNK suplūdo per 500 anketų į naują šou „Radži ieško žmonos“. Keliasdešimt merginų bus pakviesta į atranką. Tarp jų pačių įvairiausių specialybių moterų – administratorių, šokėjų, mokytojų, gimnasčių, net fotomodelių ir studenčių. Tik dvylikai iš jų teks unikali galimybė atverti LNK didžiosios studijos duris, kurioje lauks princas.

2012 08 22 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt