antradienis, liepos 7 d.
Q. Tarantino apkaltintas bandymu nužudyti U. Thurman
tiesa.com

Holivudo režisierius Quentinas Tarantino pareiškė labiausiai gyvenime apgailestaująs dėl to, kad įtikino aktorę Uma Thurman juostos „Nužydyti Bilą“ filmavimo aikštelėje atlikti automobilinį triuką, po kurio žvaigždė atsidūrė ligoninėje.

47 metų U.Thurman „The New York Times“ pasirodžiusiame interviu sakė, kad po automobilio avarijos ji smarkiai susipyko su Q. Tarantino ir kaltino jį bandymu ją nužudyti.

Tačiau pirmadienį tinkle „Instagram“ ji atsiėmė savo žodžius ir pareiškė nebemananti, kad režisierius turėjo „piktų ketinimų“.

Q. Tarantino papasakojo savo šio įvykio Meksikoje versiją, kurią pirmadienį paskelbė „Deadline Hollywood“.

„Niekas iš mūsų niekada to nelaikė triuku, – pasakojo 54 metų režisierius. – Galbūt reikėjo, bet mes taip negalvojome“.

Jis sakė pats pabandęs pavairuoti tam tikrą atkarpą kelio, kad įsitikintų, jog „vairuoti Umai bus visiškai lengva ir saugu“.

„Atėjau visiškai patenkintas ir sakydamas, kad ji puikiai gali tai padaryti pati, nes kelias ten tiesus ir nebus jokių problemų“, – pasakojo filmo kūrėjas.

„Pasakiau, kad bus saugu. Bet taip nebuvo. Aš suklydau, – prisipažino jis. – Aš neverčiau jos sėstis į tą mašiną. Ji įlipo, nes pasitikėjo manimi“.

Pasak Q.Tarantino, dėl ypatingo apšvietimo paskutinę minutę buvo nuspręsta, kad U. Thurman važiuos į priešingą pusę.

„Dabar galvoju, kad man reikėjo dar kartą išbandyti tą kelią ir įsitikinti, kad į priešingą pusę važiuoti yra tas pats, – sakė jis. – Tai buvo viena iš siaubingiausių mano klaidų, kad aš dar kartą nepatikrinau kelio“.

„Į kitą pusę kelias nebuvo tiesus, – prisiminė jis. – Jis darė nedidelį S formos posūkį“.

„Ji jau skrenda, galvodama, kad kelias priekyje yra tiesus, nes tokį jį mato pro langą, o tada jis padaro tą mažą S posūkį, kuriam ji nėra pasiruošusi, ir automobilis tampa nevaldomas, – pasakojo Q. Tarantino. – Jis pradeda suktis kaip vilkelis. Užėmė kvapą. Tokia buvo viena detalė, dėl kurios labiausiai apgailestauju gyvenime“.

Vaizdo įraše, kurį paskelbė „Times“, matyti kaip aktorės automobilis lekia dideliu greičiu ir trenkiasi į medį. Po kelių akimirkų filmavimo komandos nariai pribėga prie smūgio apsvaigintos U. Thurman.

„Pajutau veriantį skausmą ir pagalvojau, kad daugiau niekada nebevaikščiosiu“, – pasakojo U. Thurman žurnalui.

„Mes su Quentinu nežmoniškai susipykome ir aš apkaltinau jį bandymu mane nužudyti“, – sakė aktorė.

Tačiau labiausiai aktorė pyko už tai, kad „Miramax“ prodiuseriai pabandė visa tai nuslėpti.

„Šio fakto dangstymas yra neatleistinas, – parašė ji „Instagram“, – Mano nuomone, už tai yra atsakingi Lawrence'as Benderis, E. Bennettas Walshas ir liūdnai pagarsėjęs Harvey Weinsteinas“.

2018 02 07 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt