ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Q. Tarantino su žmona Daniella susilaukė antrosios atžalos
Alfa.lt
Scanpix
Quentinas Tarantino ir Daniella Pick Tarantino

Šių metų liepos 4-osios savaitgalio šventės Quentinui Tarantino ir jo žmonai Daniellai Pick Tarantino buvo daug mielesnės. Pora, kuri susituokė 2018 m., leidiniui People patvirtino, kad šeštadienį susilaukė antrojo vaiko, skelbia Nypost.

„Daniella ir Quentinas Tarantino džiaugiasi galėdami pranešti, kad Daniella 2022 m. liepos 2 d. pagimdė mergaitę, mažąją Leo seserį, jų antrąjį vaiką“, – sakoma jų atstovo pranešime.

Mergaitės vardas kol kas neatskleidžiamas.

59 metų Quentinas ir 38 metų dainininkė bei modelis Daniella, kuri yra Izraelio dainininkės ir dainų autorės Tzvikos Pick dukra, susižadėjo 2017 m., o kitais metais susižadėjo Beverli Hilse per prabangią ceremoniją.

Jie gyvena Tel Avive, Izraelyje, nuo tada, kai 2020 m. susilaukė savo pirmagimio sūnaus Leo.

Praėjusiais metais „Pulp Fiction“ režisierius atviravo apie savo sūnaus vardą Leo, laidos vedėjui Jimmy Kimmeliui sakydamas, kad jis ir jo žmona dvejojo dėl vardo, nes „žmonės manytų, kad pavadinau jį Leonardo DiCaprio vardu“.

„Nėra nieko blogo, bet... jis pavadintas mano žmonos senelio vardu ir dėl to, kad mūsų širdyse jis buvo mūsų mažasis liūtas“, – pridūrė ne vieną „Oskarą“ laimėjęs režisierius.

Naujienos, kad Daniella, kuri su garsiuoju režisieriumi susipažino 2009 m., kai jis Izraelyje reklamavo filmą „Negarbingi šunsnukiai“, vėl yra nėščia, pasirodė vasario mėnesį.

2022 07 05 17:35
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt