šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
R. Brandas pasityčiojo iš bankininkų
tiesa.com

Skandalingasis komikas Russellas Brandas važinėjo Londono gatvėmis su megafonu rankose ir klausinėjo praeivių nuomonės apie 2008-ųjų finansinę krizę. Rengdamas reklaminį video klipą filmui „Nauji imperatoriaus drabužiai“, aktyvistas, kaip jam įprasta, nebuvo mandagus ir pasityčiojo iš bankininkų, skelbė portalas standard.co.uk.

Video klipe rodoma garsenybė važiuoja mikroautobusu, papuoštu žodžiais „Nusipirk bankininką“. Taip pat ant automobilio priklijuotos garsiausių bankininkų nuotraukos. Revoliucinieriumi pravardžiuojamo R. Brando automobilį pagražino buvusio „RBS“ banko vadovo Fredo Goodwino, buvusio „HBOS“ vadovo Andy‘io Hornby ir buvusio „Barclays“ vadovo Bobo Diamondo atvaizdai.

„Na, gerai, vaikinai, tai kaip čia viskas vyksta? Mes tik stengiamės gauti šiek tiek pinigų iš banko.“, - paaiškino R. Brandas nustebusiems praeiviams. Vėliau komikas pradėjo rėkti į megafoną: „RBS“ pripažinti kaltais dėl neteisėto rinkos tekelažo! Jei pamatysite nors vieną iš vyrukų, matomų ant mano mikroautobuso, prašau, nesiartinkite prie jų”.

R. Brandas bankininkus ir didžiuosius pasaulio bankus jau ne kartą kaltinu neteisėtu elgesiu ir rengė piketus. Dokumentiniame filme „Nauji imperatoriaus drabužiai“ kalbama apie finansų krizę. Filme susipina originalūs vaizdo įrašai iš archyvų, ekspertų interviu bei komiškos scenos.

2015 04 20 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt