sekmadienis, gegužės 31 d.
R. Mackevičius papasakojo apie jį ir sūnų vienijantį hobį: tai – mano ir Motiejaus laikas
tiesa.com
Rolandas Mackevičius su sūnumi

Televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičius neslepia – vienas didžiausių jo laisvalaikio hobių yra lego konstruktoriai. Vaikystėje susižavėjęs spalvotomis kaladėlėmis, šiuo užsiėmimu užkrėtė ir penkerių metų sūnų Motiejų.

Lego konstravimas kartu – mano ir sūnaus laikas. Motiejui tai daryti sekasi labai gerai, mano pagalbos reikia vis mažiau. Dažnai tėvas su sūnumi turi bendrą užsiėmimą, kuris juos „veža“. Mums lego yra būtent tai. Konstruoti lego man patinka nuo vaikystės, džiaugiuosi, kad tai daryti dabar mėgsta ir Motiejus“, – pasakojo žinomas vyras.

Pirmasis konstruktorius, kurį R. Mackevičius gavo dovanų, buvo raudona formulė. Rolandas jį surinko ir vėl išrinko tris kartus iš eilės. Taip gimė neblėstanti vyro meilė šiai iš plastiko gaminamai statybinei žaislų linijai.xx Turėdamas laisvo laiko, R. Mackevičius mielai dėlioja ir pačius sudėtingiausius konstruktorius, padedančius lavinti sūnaus vaizduotę. 

„Vaikystėje lego gaudavau du kartus per metus: gimtadienį ir Kalėdas. Prisimenu, vieną kartą gavau ir per Naujuosius metus. Tas Kalėdų laikotarpis man vienas įsimintiniausių. Gavau dvi dovanas ir negalėjau patikėti, kad man taip pasisekė“, – pasakojo R. Mackevičius.

Prieš kurį laiką Mackevičių šeimoje buvo populiariausias konstruktorius „Lego City“, kai gali konstruoti miestą. Vėliau Motiejų užvaldė animaciniai filmai ir jų herojai. Dabar mėgstamiausi lego rinkiniai yra su superherojais. Rolandas juokėsi, kad pamažu lego užkrėtė visą šeimą – mielai konstruktorių dėlioja ir žmona Ieva Mackevičienė.

Jis pastebi, kad lego lavina loginį mąstymą, rankų motoriką, berniukas mokosi žaisti saugiai, nelaužyti žaislų. Rolandas mano, kad visi konstruktoriai vaikams yra labai naudingi. Tai ne tik pramoga, bet ir nauda. „Visi lego žaidimai turi daug mažų detalių. Jei renki automobilį, tai bus vairas, buferis, numeris... Ypač didelis malonumas yra pabaigti statyti konstruktorių ir žiūrėti į savo darbą iš šono. Čia kaip parašyti bakalauro darbą“, – juokėsi vyras.

2019 08 08 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt