ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
R. Martinas laimėjo teismo bylą prieš sūnėną dėl tariamo seksualinio nusikaltimo
Alfa.lt
Scanpix
Ricky Martinas

Ricky Martinas skelbia „teisingumą“ savo byloje prieš sūnėną, kuris atsiėmė savo ankstesnius kaltinimus dėl priekabiavimo ir dalyvavimo seksualiniuose santykiuose su dainininku, skelbia Nypost.

Lotynų Amerikos pop ikonos 21 metų sūnėnas tvirtino, kad pora palaikė nelegalius „kraujomaišos“ santykius, o jiems pasibaigus R. Martinas priekabiavo prie jo.

50 metų R. Martinas pasirodė per „Zoom“ platformą prieš San Chuano pirmosios instancijos teismo teisėją Raizą Cajigas Campbell ketvirtadienį. Visas procesas užtruko mažiau nei valandą ir yra apsaugotas nuo visuomenės, „The Post“ sakė Puerto Riko teismų skyriaus spaudos tarnybos atstovas Jeanas Carlo Perezas.

„Kaip ir tikėjomės, teismas nepratęsė laikinosios apsaugos įsakymo“, – bendrame „The Post“ pareiškime sakė R. Martino advokatai. „Kaltinamasis patvirtino teismui, kad jo sprendimas nutraukti bylą buvo jo vieno, be jokios pašalinės įtakos ar spaudimo, o kaltininkas patvirtino, kad yra patenkintas jo teisiniu atstovavimu byloje“.

R. Martino teisinių atstovų trijulė tęsė: „Prašymas atmesti bylą atėjo iš kaltintojo. Tai niekada nebuvo kažkas daugiau, kaip neramus asmuo, pareiškęs melagingus kaltinimus, visiškai nieko nepatvirtindamas. Džiaugiamės, kad mūsų klientas pamatė teisingumą ir dabar gali judėti į priekį savo gyvenime ir karjeroje".

Teisėjas taip pat atmetė prieš savaitę paskelbtą laikinąjį suvaržymą, „The Post“ sakė teismo atstovai.

2022 07 22 16:11
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt