ketvirtadienis, liepos 7 d.
R. Mikailionytė – apie modelių pasaulį: niekas nesakė, kad jis nėra žiaurus
Alfa.lt
TV3
R. Mikailionytė

Modelių pasaulį dažnas įsivaizduoja rožinėmis spalvomis: kupiną grožio, lengvai uždirbamų milžiniškų pinigų ir neeilinių pramogų. Tai, koks modelio darbas yra iš tiesų, puikiai žino Renata Mikailionytė, kuri ne tik patyrė, ką reiškia maudytis šlovės spinduliuose, bet dabar ir pati kitoms merginoms tiesia kelią į mados olimpą. Savo patirtimi ir patarimais Renata jau šį sekmadienį pasidalins su TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovais.

Taip pat laidoje apie šį, ne visiems pažįstamą pasaulį, prabils ir kitas žinomas modelis, Aistė. Mergina savo karjerą pradėjo būdama vos 13-os. Jau tuomet Aistę gatvėje stabdydavo jos grožiu sužavėti modelių agentūrų agentai, kurie merginai palikdavo savo vizitines korteles. Mergina atvirai papasakos, kaip į jos gyvenimo pokyčius reagavo tėvai – juk dukra buvo dar nepilnametė, o istorijų apie modelių pasaulį, deja, bet yra ne tik gražių.

Aistė ir pati žino kelis tokius nutikimus, kai jaunos merginos priėmė netinkamus sprendimus ir dėl to stipriai nukentėjo. Laidoje modelis pabrėš, kaip svarbu turėti savo galvą ant pečių ir siekti užsibrėžtų tikslų. Juk modelių laukia ir daugybė spąstų...

Apie tėvų nuogąstavimus ir pavojus, kylančius jauniems modeliams, puikiai žino ir bene garsiausias Lietuvos modelis, R. Mikailionytė. Kartu su Kristina Rimiene, ji taip pat yra laidos „Pasaulis pagal moteris“ pradininkė.

Pažinusi podiumo pasaulį, Renata šiandien moko ir ant jo išleidžia kitas merginas. Tačiau tai – ne vienintelė jos veikla. Moteris yra inžinierė – landšafto specialistė, tad užsiima tuo, ką mėgsta labiausiai – kuria, sodininkauja. Savirealizacija jai yra be galo svarbi. „Man svarbu, kad būtų įdomu, tvaru, prasminga. Man svarbu būti reikalinga, naudinga kitiems“, – sakys Renata.

Svarbūs patarimai

Tuo, kad ji yra naudinga, neabejoja su Renata susidūrusios jaunos merginos, kurioms prieš akis ne tik didžiulės galimybės, bet ir ne ką menkesni iššūkiai. Renatai tenka susidurti su jų abejonėmis, savivertės klausimais, pažeidžiamumu.

„Pagrindinis dalykas, kurį būtina žinoti tėvams ir artimiesiems – sakyti savo dukrai, kad ji yra nepakartojama ir tokia vienintelė. Žmogui svarbu suvokti, jog jis yra unikalus, turi savo identitetą, kuriuo gali didžiuotis ir džiaugtis, o kartu neužsiiminėti saviplaka, kad negera nosis, akys, krūtinė, šleivos kojos, ausys atlėpusios... Šiuos momentus reikia labai stabdyti, riboti. Žmogus turi suprasti, kad gavęs tokį kūną, turi juo džiaugtis ir su savimi susidraugauti“, – teigs Renata.

Per didelės pėdos neužkerta kelio į svajonę

Jauni modeliai, dalyvaudami atrankose, kaskart susiduria su iššūkiu, kaip įveikti nesėkmę – juk iš kelių šimtų gražuolių būna atrenkama tik viena ar kelios. Renata pasakos laidos žiūrovams, kaip svarbu tinkamai reaguoti į nesėkmes ir kuo modelių pasaulis panašus į aktorių.

Tai, kad visiems neįtiksi, puikiai žino ir Aistė, kuri dėl savo ūgio ir pėdų dydžio ne itin įtinka užsakovams iš Rytų šalių. Mergina neslepia, kad dėl pėdų dydžio susiduria su problemomis ir mados kolekcijų pristatymuose. Praeityje yra pasitaikę, kad net po to, kai buvo atrinkta, jos, kaip modelio paslaugų, buvo atsisakyta vien todėl, kad... jai nerado reikiamo dydžio batų.

„Niekas nesakė, kad mados pasaulis nėra žiaurus. Kai čia ateini, turi užsiauginti storą odą, kad viskas nueitų taip, kaip vanduo nueina nuo žąsies“, – pritars ir Renata. Ji duos puikių patarimų ne tik būsimų ar esamų modelių tėvams, bet ir jaunoms merginoms. Į šiuos patarimus išties verta įsiklaustyti, nes gali būti, kad būtent tai taps raktu į sėkmę.

Norintys išgirsti daugiau apie modelių pasaulio užkulisius, kuo svarbus tėvo vaidmuo ir ar lengva modelio duona, kviečiami laidą „Pasaulis pagal moteris“ įsijungti jau šį sekmadienį.

Anturių karalystė „Išsipildymo akcijos“ paramos koncerte

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ rubrika „Floristinis desertas“ šįsyk bus visiškai kitokia. Laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė su rubrikos žiūrovais sveikinsis iš Elektrėnų ledo arenos. Būtent čia buvo filmuojamas „Išsipildymo akcijos“ šventinis koncertas. Netradicinė vieta, kurioje vyko koncertas, floristikos dizainerę įkvėpė tokiems pat netradiciniams sprendimams – šalta arena padvelkė šiluma ir gerumu.

Šaltis ir ledas tapo nemenku iššūkiu, tačiau kai prisipildė dviem tūkstančiais egzotiškų įvairiaspalvių anturių bei pusantro tūkstančio geltonų, saulę primenančių rožių, aplinka nušvito naujomis spalvomis. K. Rimienė atskleis, kaip jai sekėsi susidoroti su beveik neįveikiamu gėlių priešu – šalčiu, ir kaip vyko visas šios gėlių pasakos kūrimo procesas.

Visa tai simbolizuoja vaikus, kurie nepaisant visų sukrečiančių sunkumų, stiebiasi į gyvenimą ir kabinasi už jo visomis išgalėmis. „Išsipildymo akcija“, kasmet suburianti tūkstančius geros valios žmonių, prisideda prie to, kad jiems taptų lengviau kilti, kovoti, stiprėti ir džiaugtis gyvenimu. „Išsipildymo akcija“ ir toliau tęsia savo misiją, o visi norintys prisidėti, iki pat sausio mėnesio vis dar gali tai padaryti čia: https://www.tv3.lt/issipildymo-akcija

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!

2021 12 11 18:28
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt