ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
R. Pattinsonui užsikrėtus koronavirusu sustabdytas „Betmeno“ filmavimas
Alfa.lt

Didžiojoje Britanijoje vėl sustabdytas naujausios „Betmeno“ (Batman) juostos filmavimas, nes jos žvaigždei Robertui Pattinsonui, kaip pranešama, testais nustatytas naujasis koronavirusas.

Filmavimo darbai buvo atnaujinti vos prieš kelias dienas.

„Betmeno“ komandos nariui testais nustatyta COVID-19, jis izoliuojasi pagal nustatytus protokolus, – sakoma naujienų agentūrai AFP atsiųstame kino studijos „Warner Bros.“ pareiškime. – Filmavimas laikinai sustabdytas.“

Studija užsikrėtusio asmens vardo nenurodė, taip pat nesakė, kada filmavimo darbai bus atnaujinti.

Tačiau virtinė apie Holivudą rašančių leidinių, tarp jų „Variety“ ir „The Hollywood Reporter“, pranešė, kad susirgo 34 metų R. Pattinsonas.

Naujojo niūraus, detektyvo stiliaus filmo kūrimą taip pat teko sustabdyti kovo mėnesį, kai kilo koronaviruso pandemija.

Režisierius Mattas Reevesas yra sakęs, kad jo „Betmeno“ versiją, kuri turi būti išleista kitų metų birželį, įkvėpė tokie film noir žanro klasika tapę kūriniai kaip „Kinų kvartalas“ (Chinatown) ir „Taksi vairuotojas“ (Taxi Driver). Pasak režisieriaus, naujoje juostoje žiūrovai pamatys „labai žmogišką ir daugybę trūkumų turintį“ Briusą Veiną, antraisiais Betmeno metais bandantį išaiškinti virtinę nusikaltimų.

R. Pattinsonas, kuris išgarsėjo kino saga „Saulėlydis“ (Twilight), tapo dar vienu koronavirusą pasigavusiu garsiu aktoriumi.

Trečiadienį Dwayne'as Johnsonas paskelbė, kad visai jo šeimai testais buvo nustatytas koronavirusas, bet visi jie jau visiškai pasveiko.

D. Johnsonas, daugiausiai uždirbantis pasaulio aktorius, sakė, kad jis, jo žmona ir dvi mažos dukterys užsikrėtė nuo artimų šeimos draugų. Jis paragino 196 mln. savo sekėjų instagrame dėvėti kaukes ir vengti „politizuoti“ pandemiją.

Aktoriaus vaikams Jasmine (Džasmin) ir Tianai Giai (Tianai Džijai) simptomai buvo lengvi, bet pačiam D. Johnsonui ir jo žmonai Lauren (Loren) „buvo sunku“, sakė jis.

Tarp kitų COVID-19 sirgusių įžymybių yra aktorius Tomas Hanksas, jo žmona Rita Wilson, buvusi Bondo mergina Olga Kurylenko ir britų aktorius Idrisas Elba.

2020 09 04 18:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt