pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
R. Rudokas nemėgsta interneto
tiesa.com

Garsus aktorius Ramūnas Rudokas, vaidinantis populiariuose lietuviškuose serialuose bei teatre teigia nemėgstantis naudotis internetu ir viešai skelbti savo asmeninę informaciją.

 Aktorius pamena laikus, kai interneto jo gyvenime apskritai nebuvo, tad tekstus savo vaidmenims iki šiol mieliau tvarko spausdintus, o ne kompiuterio ekrane.

Aktorius teigė beveik niekada ir niekam neatskleidžiantis savo gyvenamosios vietos adreso bei telefono: „Ko gero, absurdiška viešai skelbti svarbiausią informaciją apie save internete. Tam, mano nuomone, skirtas elektroninis paštas. Žmonės gali susisiekti su tais, su kuriais nori ir kartu nebūti įkyrūs“.

Spalį į Jungtinę Karalystę pristatyti spektaklį atvykstantis aktorius kategoriškai nusiteikęs prieš bet kokius socialinius puslapius: „Mane draugai buvo įkalbėję atsidaryti savo Facebook paskyrą. Per porą savaičių supratau, kas tai yra. Manęs nevilioja galimybė keistis nuo visiškai absurdiškos iki labai intymios informacijos su visais iš eilės. Mačiau, kad ten yra mano fanų klubas. Man užtenka ir tiek“.

Žmonėms, besinaudojantiems socialiniais puslapiais, aktorius patarė atskleisti kuo mažiau tikros informacijos apie save. „Jūsų asmeninė informacija yra ginklas prieš jus ir žingsnis į jūsų valdymą. Kuo daugiau teisingos informacijos apie save pateiksite nepažįstamiems žmonėms, tuo lengviau bus galima pasinaudoti jūsų privalumais, trūkumais, darbu bei asmeniniu gyvenimu“, - savo pasirinkimą aiškino R. Rudokas.

Spalio 18 – 20 dienomis Londone, Manchesteryje bei Peterboroughe gyvenantys teatro mylėtojai turės galimybę išvysti R. Rudoką spektaklyje „Seneliukas“.

Bilietus galite įsigyti čia

2013 10 01 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt