ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
R. Ščiogolevaitė: esu girdėjusi, kad visi penki mano vaikai – nuo skirtingų vyrų
Alfa.lt

Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „VIDO VIDeO“ vedėjas Vidas Bareikis pakvies žinomus žmones į diskusiją apie viešumo kainą ir internetinius komentarus. Laidoje dalyvaus dainininkai Rūta Ščiogolevaitė ir Žilvinas Žvagulis, nuomonės formuotoja Simona Lipnė bei socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel.

Rūta Ščiogolevaitė laidoje teigs, kad ją stebina, jog žmonės iš nuogirdų ir antraščių susidaro įvaizdį apie jos gyvenimą ir tuo tiki. „O iš tikrųjų nepasakota ir neparašyta yra labai daug“, – sako Rūta.

Paklausta apie gyvenime ją lydėjusias didžiausias apkalbas, Rūta sako, kad labiausiai ją prajuokinęs gandas – kad visi jos penki vaikai yra nuo penkių skirtingų vyrų.

„Prisipažinsiu, kad skaitau komentarus, man įdomu. Bet tai nereiškia, kad jie neskaudina. Kas norėtų būtų nekenčiamas? Mane stebina, kad komentatoriai tiek pripratę prie savo purvo balos, kad galvoja, jog pati nusipelnei tų komentarų. „Nereikėjo lįsti į televizorių“, – jie sako. Bet mano profesija tokia, aš turiu būti televizoriuje, kad turėčiau darbo ir uždirbčiau pinigus. Žmonės galvoja, kad, jei esi ekrane, tu jau esi pervertintas, tau nepelnytai pasisekė, ką čia tu vaizduoji. O gal nieko nevaizduoji? Tiesiog dirbi“, – laidoje klaus Rūta.

Dainininkę stebina, kad, jeigu esi žinomas, neva neturi turėti jokių ribų, privalai apie viską kalbėti, privalai patvirtinti ar paneigti žinią žurnalistui. „Aš žinau, kad tokios yra žaidimo taisyklės, bet kas įpareigoja duoti ataskaitą, kas vyksta tavo gyvenime? Jei šneki apie viena, neva turi šnekėti ir apie kita“.

Vidui Bareikiui perkaičius keletą komentarų, Rūta neslėps, kad jie jos nenustebino – panašių dainininkė yra sulaukusi net iš savo giminių. „Kai pagimdžiau, net artimieji, vietoje, to, kad parašytų, jog sveikina, paklausė, ar man viskas gerai su psichika. „Gimdai ubagus“ – dar toks vienas buvo komentaras iš giminių. Nenoriu gilintis, tai didelė ir gili tema. Prisigimdžiau ir džiaugiuosi“, – kirto Rūta.

Beje, Rūta sako, kad, gimus vaikui, žinia spaudoje pasirodė anksčiau, nei ji spėjo apie tai parašyti savo draugėms.

Karšta diskusija apie viešumo kainą ir komentarus – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „VIDO VIDeO“. 

2020 11 11 13:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt