pirmadienis, birželio 1 d.
R. Ščiogolevaitė suglumino draugus nauju įrašu: prašo pasimelsti už jos saugumą
Alfa.lt

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė trečiadienį socialiniame tinkle paskelbė žinutę, kuri suglumino jos sekėjus ir draugus. „Jei tarp draugų yra tikinčių, paprašysiu maldos už mano saugumą“, – feisbuke rašė moteris.

Naujo įrašo komentarų skiltyje atlikėjos draugai išreiškė palaikymą. Dar praėjusiais metais žiniasklaidoje buvo žinia, kad žinoma moteris į savo namus kvietė policiją dėl sutuoktinio smurto. 

Policijos atstovai patvirtino, kad į Vilniaus rajone esančius poros namus ne kartą vyko policija. Pirmasis kartas buvo praėjusių metų rugpjūčio 8-ąją, kai atlikėja teigė negalinti įeiti į savo namus, jos neįsileidžia sutuoktinis. Tą pačią dieną buvo dar vienas iškvietimas. R. Ščiogolevaitės vyras po kelių dienų skambino policijai. Policijos atstovų teigimu, buvo pranešta, kad vyras su vaikais užsidarė namuose, o žmona bandė laužtis į vidų.

„Juk žinote, kad savo asmeninio gyvenimo niekada nekomentuoju“, – naujienų portalui Delfi tuo metu sakė žinoma moteris.

Alfa.lt primena, kad R. Ščiogolevaitė ir R. Damijonaitis augina dukrą Anabelę, sūnus Aroną, Adomą ir Agnarą. Sūnaus Adomo Rūta susilaukė su šokėju Deividu Meškausku. 

R. Ščiogolevaitė ir R. Damijonaitis žiedus sumainė Kauno rotušėje 2013-ųjų birželį.

2020 04 23 16:47
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt