penktadienis, birželio 5 d.
R. Širvinskas-Makalius papasakojo apie kirminų skonį
tiesa.com

Rimvydas Širvinskas-Makalius savo gyvenimo be kelionių jau nebeįsivaizduoja. Tūkstančiai kilometrų, begalės skrydžių, įvairios kultūros ir jų maistas – toks yra vaikino tempas. Norėdamas atsikvėpti ir pasidalinti savo nuotykiais, keliautojas apsilankė kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, kur pasakojo ne tik apie savo karjeros pradžią ir aistrą neeilinei profesijai, bet ir apie keisčiausius ragautus kitų šalių virtuvės patiekalus bei potyrius.

Žinomas vyras pasakos, kad meilę kelionėms pajautė dar būdamas visai jaunas, o vėliau ši meilė tapo jo gyvenimo dalimi. „Man visada patiko kelionių užkulisiai ir aš pradėjau domėtis viskuo, kas yra kelionių viduje, kaip jos yra sudaromos“, – pasakos R. Širvinskas-Makalius.

Keliautojas kalbės ir apie egzotiškose šalyse išbandytus skonius, kurie – ne visuomet tik malonūs. „Filipinuose teko valgyti baltąjį medžio kirminą. Aš jį valgiau acte išmirkytą, paragavau, net nenorėjau suprasti skonio. Tai buvo kažkas keisto, kažkas baisaus“, – tikino keliautojas.

„Nors ir žinau, kad labai svarbu yra pažinti šalį per skrandį, bet aš labai bijau išbandyti virtuvę, nes gali tekti savo atostogų dalį praleisti kaip nors negerai“, – dar pridūrė kelionių agentūros „Makaliaus kelionės“ įkūrėjas.

Pasakodamas apie savo karjerą R. Širvinskas-Makalius prisimins neišvengęs ir netikrų draugysčių su naudos siekusiais žmonėmis. „Turėjau anskčiau problemą su vienadieniais draugais, kurie įsisiūbavus mano verslui norėjo susipažinti. Dabar bendrauju su tais žmonėmis, su kuriais susipažinau dar prieš visą Makaliaus erą“, – sakys žinomas vyras.

Keliautojas kalbės ne tik apie ragautus valgius, bet ir pasidalins patarimais keliaujantiems. Vienas jų – santykių išbandymas poroms: „Dažnai poroms rekomenduoju išvažiuoti į keliones, nes kelionių metu atsiskleidžia ne tik teigiami, bet ir neigiami faktai apie žmogų bei būdo savybės.“

2017 04 07 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt