ketvirtadienis, gruodžio 2 d.
R. Širvinskas-Makalius: tai buvo žiauriausias gyvenimo etapas. Skraidžiau ir maniau, kad man nieko negali nutikti
Alfa.lt
LNK
Rimvydas Širvinskas-Makalius

„Aš nenoriu prisiminti, tiesiog nenoriu prisiminti. Tai buvo mano pats žiauriausias gyvenimo etapas. Be jokios abejones, aš jo visiškai nesitikėjau. Skraidžiau aukštai ir maniau, kad man nieko negalėtų nutikti, na nebent aš kažko prisidirbčiau viešumoje, bet kad atsitiks tokia krizė pasaulyje ir turizmo srityje, aš tikrai nesitikėjau. Tai buvo didelis pirmų dviejų savaičių šokas. Aš beveik neatsimenu, kaip viskas vyko...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ apie išgyventą košmarą pirmosios pandemijos metu prieš dvejus metus pasakos 31 metų verslininkas R. Širvinskas-Makalius, neseniai grįžęs iš egzotiškosios Dominikos Respublikos ir pasidalijęs išskirtiniais ten filmuotais kadrais.

11-os valandų tiesioginis skrydis iš Vilniaus ir atsidursite Dominikos Respublikoje, valstybėje Karibų jūroje. Makalius čia lankėsi vos prieš keletą savaičių ir sako pasijutęs kaip prieš dvejus metus, kai galėjome laisvai keliauti, ir nežinojome, nei ką reiškia koronavirusas, nei karantinas. Kelionės, kaip ir pramogų verslas, buvo vienas pirmųjų dalykų, sustojusių išplitus COVID-19. Ir nors šiandien tą laiką Rimvydas prisimena su šypsena, tuo metu linksma tikrai nebuvo.

Apie šimtatūkstantines skolas, grėsusį bankrotą, nemigo naktis ir pamokas, kurias išmoko, šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20 val. tik per LNK.

2021 11 08 16:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt