šeštadienis, spalio 1 d.
R. Williamso vaikai pagerbė velionį aktorių per 8-ąsias jo mirties metines
Alfa.lt
Scanpix
Robinas Williamsas

„Labai tavęs pasiilgau ir šiandien švęsiu tavo gyvenimą“, – jaudinančioje žinutėje socialiniame tinkle „Twitter“ rašė Robino Williamso sūnus Zakas Williamsas.

Ketvirtadienį Zakas pasidalijo komedijos ikonos nuotrauka ir parašė: „Tėti, per aštuntąsias tavo mirties metines prisimenu, koks buvai geras.“ Jis pridūrė, kad labai pasiilgo tėčio ir šiandien švęs jo gyvenimą.

Aktoriaus dukra Zelda Williams taip pat parašė jautrią žinutę – japonų rašytojo Haruki Murakami citatą: „Ir audrai pasibaigus nebeprisiminsi, kaip išgyvenai, kaip tau pavyko išgyventi. Net nebūsi tikras, ar audra tikrai baigėsi. Tačiau vienas dalykas yra tikras. Kai išeisi iš audros, nebūsi tas pats žmogus, kuris į ją įėjo.“ Prie įrašo Zelda pasidalijo savižudybių statistika.

2014 m. rugpjūčio 11 d. pasklido žinia, kad R. Williamas nusižudė būdamas 63 metų. Vėliau buvo nustatyta, kad aktorius sirgo kūno demencija – antra pagal dažnumą progresuojančia demencija po Alzheimerio ligos.

2021 m. liepą Robino sūnus Zakas podkaste papasakojo apie tėvo savižudybės žalą jo paties psichinei sveikatai.

„Aš daug gėriau, kad tvarkyčiau savo psichinę sveikatą, ir tai sukėlė labai žalingų problemų. Aš asmeniškai turėjau sveikatos problemų. Patyriau tam tikrą psichozę ir, kai kalbėjausi su psichiatru, man buvo diagnozuotas potrauminio streso sutrikimas“, – sakė jis.

„Tiesiog pavargau nuo bandymo gydytis depresiją kenksmingomis priemonėmis“ , – sakė Z. Williamsas, paklausus, kaip nusprendė gydytis nuo alkoholizmo.

2022 08 12 09:54
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt