šeštadienis, gruodžio 4 d.
R. Žemaitaitis pasipiktino „Naktis Venecijoje“ svečiais: geriausia bausmė šio renginio dalyviams būtu išmetimas iš darbų
Alfa.lt

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis pasipiktino šeštadienį vykusio renginio „Naktis Venecijoje“, skirto kovai su krūties vėžiu, svečiais. Politiką supykdė renginio metu svečių abejingumas COVID-19 situacijai Lietuvoje. Valdovų rūmuose vykusioje šventėje dalyviai buvo be apsauginių kaukių, nesilaikė saugaus atstumo.

R. Žemaitaitis kritika žinomiems žmonėms pasidalijo feisbuke.

„Gal kas galite paaiškinti MAN IR MANO ŽMONĖMS!

Jau antra savaitė kaip žmonės WC, autobuse, duše, parduotuvėje, filme, pas daktara privalo nešioti kaukes uždaroje patalpoje!!!

I. Šimonyte ašaroms apsipylusi per TV ir Radijas gieda diesme, kaip „tipo anai“ svarbu mirštantys žmonės ir jų šeimos nariai.

Kolega Seimo narys Linas viešai kalba apie įkainius vieno paciento sergančio Covidu kaina nuo 90-130 tūkstančių, o čia surinko tik varganus 25 tūkstančius!

Mane konservatirių davatkos rami tiek komitete, tiek TV, ar internete, kad būk truputėli kulturingesnis ir ramesnis kalbėdamas apie COVID-19 situaciją!

Tie patys konservatorių ruporai moka MUS IR MANE VIENYBĖS kovoje su Covidu!

Prezidentas nesuprasdamas kas vyksta Lietuvoje vieną dieną ministrą A. Dulkį dulkina už jo prastus darbus ir negebėjimą atlikti savo pareigų. Nors elito atstovas filmo ŠUOLIS pristatyme kartu su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte Nielsen ir ministrais įsitaiso pilnoje kino salėje???

O po filmo pristytni PREZIDENTAS aiškina kaip blogai dirba Šimonytė ir jos komanda.

ILGAI pasitrankęs dar užsuka į kavinukę, kuri viešai pasakė, kokių rūsiuotų ir nerūsiuotų klientų neaptarnuos!

Eina Vilniaus gatve A. Dulkys ir masto sau kaltas as kaltas tas avinėlis niekas manęs neklauso

Kur tau A. Dulkį kas nors tave klausys, kai tave, tautą ir mus visus dulkina Lietuvos eltitas!

Siūlau pažiūrėti ir perskaityti straipsnį apie Lietuvos dulkintojus, kurie penktadienį susirinko i FARMACININKŲ finansuotą renginį!

Keistas sutapimas moteris Irena iš Šilalės sirgdama onkologine liga buvo priversta mirti trečiadienį, nes patekti pas gydytojus šansų nėra!

Atsakymas trumpas JUK DABAR COVIDAS A. Dulkys, I. Šimonytė, G. Nausėda, Viktorija Čmilyte Nielsen bei A. Armonaitė toliau dulkina tautą!

Gerai J. Erlickas pasakė guli prijungtas prie ventiliuojamo grabo ir galvoja….

Geriausia bausmė šio renginio dalyviams būtu išmetimas iš darbų, išmetimas iš TV projektų be teisės metus dirbti! Tik klausimas ar vėl TV elitas norės juos šveisti lauk?

Gal čia Šimonytes konservų šutvė galėtu pasidarbuoti ir tokį projektą užregistruotu! Gal tada žmonės tikėtu politikais!“, – socialiniame tinkle rašė R. Žemaitaitis.

Primename, kad šeštadienio vakarą į Vilniaus Valdovų rūmus rinkosi garbinga publika. Šįvakar raudonuoju kilimu svečiai žengė dėl kilnaus tikslo – kovos su krūties vėžiu. Elegantišką labdaros vakarą, kaip ir kasmet, rengė Tarptautinė Vilniaus Moterų Asociacija (IWAV), jau tryliktus metus organizuojanti kovai su krūties vėžiu skirtą iniciatyvą „Sužydėjusi viltis". Šių metų gala vakaro tema – „Naktis Venecijoje" įkūnyta kartu su oficialiu renginio partneriu, renginių ir komunikacijos agentūra „Olive. Gyva komunikacija".

2021 10 11 19:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt