ketvirtadienis, birželio 24 d.
Radži – naujame intriguojančiame amplua
tiesa.com

Žaidimas „Mano vyras gali“ grįžta į televizijos eterį atsinaujinęs. Nuo vasario LNK rodys šio žaidimo versiją, skirtą suaugusiems, pavadinimu „Mano vyras gali arba N-14“.

 „Po devintos vakaro rodomas žaidimas bus orientuotas į vyresnę auditoriją. Užduotys bus pikantiškos, todėl naujas žaidimo sezonas intriguos. Vyrai tikrai galės parodyti, ką moka, o moterys – pasididžiuoti savo vyrais“, - sakė žaidimo prodiuseris Laurynas Šeškus. Atsinaujinusiame projekte šeimininkaus du žinomi vyrai – į pramogines laidas sugrįžtantis Rolandas Vilkončius ir charizmatiškasis atlikėjas Radži.

Vyrai turės skirtingas užduotis – R. Vilkončius bus laidos vedėjas, krupjė, kuris lažinsis su moterimis, o Radži savo kailiu išbandys vyrams skirtas užduotis. „Būsiu užduočių išbandytojas, juokinsiu visus kaip klounas. Užduotys bus su N-14 ženklu, tokios, kurių vaikai geriau nematytų“, - juokėsi Radži.

Jo kolega R. Vilkončius teigė, kad jam žaidime būtų įdomu pačiam išbandyti savo šeimą: „Reikėtų patikrinti savo žmoną, ar ji pakankamai gerai mane pažįsta? Juk jau 15 metų esame kartu“. Naujajame žaidime galės dalyvauti tik pilnametystės sulaukę asmenys.

2014 01 29 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt