ketvirtadienis, birželio 24 d.
Radžis Latvijoje sėdo į kalėjimą
tiesa.com

Tai šalta, nejauki vieta, į kurią niekas nenorėtų patekti. Tamsūs koridoriai, grotos ir sunkios metalinės durys slepia daugybę tragiškų istorijų, kurių herojai, apimti nevilties, ant sienų nagais išraižė savo vardus. Šioje itin nejaukioje vietoje, esančioje Latvijos pajūrio miestelyje Liepojoje, atsidūrė ir dainininkas Radžis Aleksandrovičius.

 Pastaruoju metu vieną populiariausių Lietuvos estrados dainininkų vienas po kito persekioja skandalai, apie kuriuos jis nelinkęs atvirauti, tačiau šaltoje, niūrioje belangėje kameroje, į kurią pavyko patekti TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjams, Radži atvirai kalbėjo apie neseniai jam mestus kaltinimus – neva jis naktiniame klube sumušė merginą. „Patikėkite, jeigu aš tą merginą iš tikrųjų būčiau mušęs, ji ne interviu dalintų, o gulėtų traumatologiniame. Jos žodžiai – visiškas melas“, – kalėjimo vienutėje atviravo Radžis.

Atlikėjui pastarieji mėnesiai tikrai ne kokie. Visai neseniai jo globėją Vidą ištiko insultas, po to, vyras buvo apkaltintas sumušęs merginą dėl to, kad jos akys pasirodė negražios. „Žinoma, pasitaiko moterų, kurios pamačiusios dainininką visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti jo dėmesį. Taip nutiko ir man – prie mano stalelio priėjo neblaivi mergina, ėmė kažką neaiškiai veblenti, aš paprašiau jos išeiti, ji nesiklausė, tuomet apsaugos darbuotojas ją išmetė. Niekad nesu mušęs moters, o jei ir būčiau, kuris iš mūsų tą vakarą būtų išmestas iš klubo?“, – kaltinimus neigė Radžis.

2012 04 25 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt