penktadienis, spalio 7 d.
Rasistas AI mokslininkas sulaukė kritikos už „pataisytą“ juodaodę Ariel iš filmo „Undinėlė“
Alfa.lt
Youtube
Kadras iš filmo „Undinėlė“

Tviteris nusprendė, kad du vartotojai negali būti jų socialinės medijos dalimi, kai dirbtinio intelekto mokslininkas „baltavo“ aktorę Halle Bailey filmo „Undinėlė“ anonse, skelbia Nypost.

Be atitinkamų paskyrų sustabdymo, dirbtinio intelekto žmogų kiti svetainės vartotojai taip pat kritikavo už tai, kad jis skaitmeniniu būdu pakeitė juodaodę H. Bailey netikra baltaode aktore.

Tviterio įrašas pasklido praėjus kelioms dienoms po to, kai buvo pranešta, kad naujojo „Disney“ filmo anonsas „YouTube“ sulaukė daugiau nei 1,5 mln. neigiamų atsiliepimų iš „rasistinių“ žiūrovų, kurie yra nusiminę, kad anksčiau baltaodė raudonplaukė Ariel dabar yra juodaodė.

Tviterio vartotojas @TenGazillioinIQ „pataisė“ klipą naudodamas dirbtinį intelektą, kad undinėlė moteris būtų balta.

„Pagyros mūsų nariui dirbtinio intelekto mokslininkui @TenGazillioinIQ“, – tviteryje, kurį paskelbė kitas vartotojas, buvo rašoma remiantis „DailyMail“ darytomis ekrano nuotraukomis prieš pašalinant paskyrą.

????"Wish I could be part of that AI"???? pic.twitter.com/C1V8xogBgq— Seraphim Rising (@OccupyWpg) September 12, 2022

„Jis sutvarkė undinėlę ir aktorę pavertė baltaode mergaite“, – savo tviterio paskyroje rašė kitas vartotojas.

Tada vartotojas paskelbė kitą įrašą tviteryje, kad pakeitimas buvo „tik šviečiamasis“, ir paprašė vartotojų bei socialinės medijos platformos „nesuprasti to neteisingai rasistiniu būdu“.

Vis dėlto kritikai internete greitai sukritikavo abi paskyras dėl jų „rasistinių“ įrašų.

„Žinote, šiuo metu jūs šiek tiek prašėte būti nušalinti už tai, kad iš esmės nubalinote tikrą žmogų“, – rašė tviterio vartotojas.

2022 09 16 13:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt