šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Rastas „paslaptingas“ paukštis iš tiesų yra kario prieskoniais aplipusi žuvėdra
tiesa.com
Facebook.com, Tiggywinkles Wildlife Hospital

Anglijoje esanti veterinarijos klinika „Tiggywinkles Wildlife Hospital“ asmeninėje feisbuko paskyroje pasakojo apie neįprastą pas juos atvežtą gyvūną. Į veterinarus kreipėsi keletas geros valios žmonių, panorusių išgelbėti oranžinės spalvos paukštį, kai šis buvo pastebėtas vos judantis šalia kelio.

„Mes nežinojome, ko tikėtis ir tikrai nemanėme sulauksiantys to“, – rašė klinika, pasidalijusi spalvoto paukščio nuotraukomis.

Paukštį veterinarams pristatę asmenys nesugebėjo suprasti, kas tas paslaptingas oranžinis skraiduolis. Tuo tarpu gyvūnų gydytojai, vos tik pažvelgė į atvežtą pacientą, viską išsiaiškino.

Paukštis – žuvėdra, prisivirusi labai nešvarios, bet skanios košės.

„Jis kažkaip sugebėjo aplipti kario prieskoniais ar ciberžole! Aplipusios buvo jo plunksnos, dėl ko jis negalėjo skristi. Nė neįsivaizduojame, kaip tai galėjo nutikti, tačiau, laimei, nekreipiant dėmesio į ryškią spalvą ir stiprų kvapą, paukštis buvo sveikas“, – neįprasta darbo diena dalijosi klinikos darbuotojai.

Prieskoniais aplipusiai žuvėdrai buvo paruošta vonia, kurioje paukštis buvo ilgai prausiamas. Juk reikėjo švariai išplauti kiekvieną plunksną!

Po švaros procedūrų paukščiui buvo suteiktas vardas pagal indišką kario patiekalą Vindaloo – Vinny,

Šiuo metu Vinny ilsisi gyvūnų klinikoje ir kai bus visiškai pasiruošęs, bus paleistas atgal į gamtą.

2019 07 09 08:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt