penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Realybės šou „Sala“ dalyvė V. Rupeikaitė: manimi žiauriai pasinaudojo
tiesa.com
asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Rupeikaitė

25-erių šokėja Viktorija Rupeikaitė neseniai pasirodė nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“, tačiau didžiausio dėmesio sulaukė po interviu, kuriame pasigyrė, kad vietoj gėlių mieliau iš vyrų gautų pinigus. Tai sukėlė daugybę apkalbų ir Viktorijai priklijavo barakudos etiketę. Prieš keletą dienų mergina savo socialinio tinklo paskyroje teigė, kad tapo dar viena žiniasklaidos auka ir ja buvo pasinaudota reitingams kelti.

Mergina pasipasakojo apie patirtį realybės šou: „Nusėdus emocijoms, kurių dabar tiek daug, jaučiu pareigą pasisakyti, bet tik tiems, kurie man svarbūs. Apie tuos, kurių nepažįstu, nematau reikalo kalbėti. Pradėsiu nuo „Salos“. Tai buvo geriausia, kas galėjo nutikti mano gyvenime. Nieko nedaryčiau kitaip ir nieko nekeisčiau. Viskas buvo tikra, nesuvaidinta, daug emocijų, išgyvenimų, tikrų žmonių, nesistengiau visiems patikti, išlikau ta tikra Vika. Todėl ačiū visiems, kurie palaikė, kartu stebėjo mano kelią „Saloje“ ir kartu išgyveno geriausią mano laiką.“ Vis dėlto, linksmybės greitai baigėsi: „O dabar prie blogesnių dalykų. Žinot, viskas, kas smagu, greitai gali virsti didžiuliu nusivylimu“. Viktorija teigė, kad duodama interviu laidai KK2 nepagalvojo, ką sakė, ir jos žodžiai buvo ištransliuoti neteisingame kontekste. 

Ji neigia apie save sukurtą barakudos blondinės įvaizdį: „Aš nesu nenormali, buka ar silpnaprotė, kad dėl populiarumo, kurio man nereikia, pasakočiau dalykus, kurie neapibūdintų manęs kaip asmenybės. Tai piaras, kuriuo norima iššaukti kuo didesnį dėmesį. Jiems pavyko. Kalbėjau apie darbus, užimtumą, laisvalaikį, bakalaurus ir pasiekimus gal pusę valandos, bet kam tai įdomu? Geriau pasakyti paprastai – barakuda. Ginu savo garbę, nes jau pati pavargau kiekvienam atsakyti atskirai – tai žodžių žaismas! Pati esu suprantanti humorą, charizmatiška, todėl kai kurie dalykai buvo pasakyti tiesiog for fun arba po jų buvo paaiškinta, kodėl ir kokiais atvejais taip galvoju. Buvau išprovokuota pasakyti tai, ko paprastai gyvenime garsiai nesakau.“

Interviu metu Viktorija pasišaipė iš kaimiečių, pasijuokė, kad šie jai rašo, nors neturėtų net svajoti apie ją. Savo įraše mergina paaiškino, kad jai buvo liepta taip sakyti, o ji pajuokavo: „Aš nemaniau, kad tai pateiks kaip rimtą mano pareiškimą, pasakiau kaip bajerį – taip, kartais gaunu gėlių, ir gaila, kiek pinigų joms išleidžia, tai geriau pinigus duotų… Tai sakydama juokiausi ir juokavau, o jie nukirpo svarbiausius faktus, kodėl noriu protingo vyro – nes pati esu veikli, aktyvi.. Ir pateikė viską tarsi būčiau nevykėlė blondinė. Man tiesiogiai pasakė pasakyti, kad esu sau graži… Kadangi filmuojantis Saloje mus mokė į klausimus atsakyti pilnais sakiniais, tai ir čia pakartojau, ką pasakė, ir paaiškinau, kodėl ir kaip manau, bet jie viską sukarpė, sudėjo tik tą dalį, kurioje jų klausimas, ir neįdėjo, kur paaiškinau, kaip iš tikrųjų manau!“

Mergina teigia, kad ją provokavo pasakyti tam tikrus dalykus, kurie ir sukėlė daugiausia reakcijų: ką ji galvoja apie blondines, barakudas, ar pati tokia yra. „Atsakiau, kad pati išsilaikau nuo tada, kai išėjau iš tėvų namų, mokiausi, apsigyniau diplomą ir dirbu darbą, kuris man puikiai sekasi. Pasakiau, kad visos moterys nori vyro, kuris dirbtų ir galbūt uždirbtų daugiau, išlaikytų save ir galėtų pasirūpinti šeima, tarkime, jei moteris laukiasi ar rūpinasi laikais, manau, čia natūralu. Jei tai vadinama barakudiškumu, tai to turi visos moterys. 

Bet aš pati dirbu ir užsidirbu, manęs išlaikyti nereikia. Gyvenime siekiu geriausio pati, ir tai, ką turiu, yra dėl to, kad nelaukiu kol kažkas kažką duos ant lėkštutės, gyvenimą kuriu pati savo jėgomis. Aš labai daug dirbu. Ilgas valandas, per kelis darbus. Todėl beprotiškai skaudu kai tampu piaro auka ir kuriamas visiškai neteisingas mano įvaizdis. Dalinuosi, nes tikiuosi, kad kam nors padės sužinoti, kaip veikia mūsų geltonoji spauda ir kaip keliami reitingai pasinaudojant ir gadinant žmonėms gyvenimus. Linkiu, kad niekam daugiau taip neatsitiktų“, – nuogąstauja Viktorija.

2019 06 10 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt