pirmadienis, sausio 17 d.
Realybės šou žvaigždė Ch. Quinn apkaltinta suvaidinusi nėštumą
Alfa.lt
Scanpix
Christine Quinn

33 metų „Netflix“ realybės šou „Selling sunset“ žvaigždė Christine Quinn kursto gerbėjų kalbas apie suvaidintą nėštumą, kai po „sunkaus gimdymo“ atsigavo vos per kelias dienas, skelbia Buzzfeednews.

Beveik kiekviename 4 sezono epizode Ch. Quinn sulaukė daug pagyrų iš filmavimo komandos ir draugų. Daugelis pastebėjo, kad moteris atrodo lyg niekada net nebuvo nėščia.

„Pažiūrėk, kokia smulki atrodai“, – kolegė sakė Ch. Quinn, kai ji pirmą kartą pasirodė po gimdymo.

„Aš vis dar negaliu patikėti, kad tu prieš tris savaites susilaukei vaikelio“, – sakė kita Ch. Quinn draugė.

Kitame epizode, kai Christine apsivilkusi trumpus marškinėlius ir dėvėdama aukštakulnius nuvyko apžiūrėti namo praėjus „dviems savaitėms“ po gimdymo, naujakurė Vanessa juokavo: „Pažiūrėk į save. Kada tu gimdei? Jeigu atvirai, manau, kad melavai man“.

„Aš užsiėmiau pilates ir joga, stovėjau ant galvos beveik iki pat gimdymo. Aš stengiausi išlikti geros formos, būti sveika. Tada pagalvojau: „Pasidarysiu riebalų nusiurbimą po to, jeigu reikės“, – teigė Ch. Quinn.

Christine pasakojo apie traumuojančią gimdymo patirtį, atskleidusi filmavimo kolegėms Amanzai ir Vanessai, kad ji atvyko į ligoninę prieš pat gimdymą ir jai turėjo būti atlikta skubi Cezario pjūvio operacija.

„Jie sakė, kad vaikelio širdies ritmas mažėja. Viskas, ką girdėjau – Cezario pjūvis, greičiau, greičiau“, – pasakojo Ch. Quinn.

„Kai nuvykome į operacinę dėl skubios Cezario pjūvio operacijos, mano širdies ritmas mažėjo, mano vaikelio širdies ritmas mažėjo. Tai buvo paskutinis dalykas, ką girdėjau prieš užmiegant. Tai buvo košmaras“, – pridurė žvaigždė.

Vis dėlto, kai kurie realybės šou žiūrovai įtarė, kad Christine patirtis yra išgalvota ir kad moteris išvis nesilaukė kūdikio.

Dabar jau ištrintoje instagramo „story“ Christine pasidalijo kopija žinutės, kurią gavo iš gerbėjo, kai šis apkaltino ją suvaidinus nėštumą ir nustačius netikroviškus standartus.

„Ar tu suvaidinai savo nėštumą? Visiškai normalu yra pripažinti, kad turėjai surogatinę, tačiau nenustatyk nerealių standartų naujoms mamoms, kai tu net neišnešiojai vaikelio pati. Tai yra gėdinga“, – rašė susirūpinęs gerbėjas.

Atsakydama į kaltinimus ir galimus įrodymus, kad nėštumas buvo suvaidintas, Christine paneigė šiuos tvirtinimus tviteryje, pasidalijusi vaizdo įrašais, kuriuose sportuoja būdama nėščia.

Viename įraše užfiksuota užsiimanti joga iškart po gimdymo, Ch. Quinn teigė, kad vaizdo įrašas buvo prastai suredaguotas ir ji tuo metu dar laukėsi.

Kad galutinai paneigtų kaltinimus, Christine pasidalijo nuotrauka iškart po gimdymo ir dėkojo gydytojui, kuris padėjo priimti vaikelį.

2021 12 02 16:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt