šeštadienis, spalio 1 d.
Renginyje pasirodžiusi I. Stumbrienė šokiravo internautus: kas atsitiko jos veidui?
Alfa.lt
Darius Kučys
Inga ir Aivaras Stumbrai

Antradienio vakarą Vilniuje vyko lietuviškos komedijos „Ko nežino vyrai“ premjera. VIP renginyje dalyvavo daugelis pramogų pasaulio atstovų – tarp jų ir verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai. Internete pasirodžiusios nuotraukos iš premjeros nustebino internautus – žinoma moteris atrodo neatpažįstama.

Naujienų portalo Delfi feisbuko puslapyje įkelta nuotrauka, kurioje įamžinti garsūs sutuoktiniai, sulaukė nemažai kritikos. Internautai klausė, kas nutiko I. Stumbrienės veidui, kiti teigė, kad moteris „padaugino injekcijų“.

„Darosi panaši į Donatelą Versace“, „Ar gerti pradėjo, ar galvą į avilį įkišusi buvo?“, „Mumija“, „Padaugino su injekcijomis“, „Nepažinau Ingos“, „Veidas ne Ingos“, „Kas nutiko jos veidui?“, „Gerai, kad vyras prilaiko, kitaip nugriūtų“.

Į pašaipius ir kandžius komentarus atsakė ir pati I. Stumbrienė. „Gal raminkitės? Nieko aš tam veidui nedariau, bet plaukus kitą kartą tikrai kitaip šukuosiu“, – komentarų skiltyje atsakė verslininkė ir paskelbė savo nuotrauką iš renginio.

2022 09 14 13:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt