antradienis, spalio 20 d.
Reperės Cardi B 28-ojo gimtadienio šventė sulaukė gerbėjų kritikos: tai labai neatsakinga
Alfa.lt

Atlikėja Cardi B pastaruoju metu sulaukė nemažai kritikos už surengtą 28-ojo gimtadienio vakarėlį Las Vegase. Gausus draugų ir įžymybių būrys vakarėlio akimirkomis nevengė dalytis socialiniuose tinkluose. Netrukus atlikėjos gerbėjai pastebėjo, kad vakarėlio metu niekas nedėvėjo apsauginių veido kaukių ir nesilaikė saugaus atstumo, skelbia Dailymail.

Reperė gerbėjų buvo vadinama „neatsakinga“ po to, kai socialiniuose tinkluose pasidalijo savo nuotrauka iš vakarėlio, kuriame aplink stovi daug žmonių.

Cardi B gerbėjai pastebėjo, kad užfiksuotoje akimirkoje tarp 32 žmonių tik vienas dėvi apsauginę kaukę. 

View this post on Instagram

I don’t know ...blame it on Tommie & JT????????‍♀️

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Nuotrauka sulaukė šimtų komentarų ir susirūpinimo dėl to, kad vakarėlis buvo surengtas pandemijos metu. Vienas iš populiariausių komentarų sulaukė net 9 tūkst. teigiamų atsiliepimų. „Su gimtadieniu, tačiau kaip dėl pandemijos?“, - rašė internautas.

„Nei vienos veido kaukės“; „Ar jau nebėra Covid?“; „Tai taip neatsakinga, jūs pamiršote, kad šiuo metu vyksta pasaulinė pandemija“; „Viduryje pandemijos? Įžymybės negalvoja, kad atstumo laikymasis jiems taip pat priklauso? Supratau“, - rašė kiti gerbėjai.

2020 10 12 21:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt