pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Režisierė A. Urbaitė apie filmą „Šeima“: mane domina žmogaus prigimties dvilypumas
Alfa.lt

Režisierė Austėja Urbaitė pabaigė savo debiutinį filmą „Family“ (liet. „Šeima“), kurį kurė įmonė „Fralita Films“, vadovaujama prodiuserės Živilės Gallego, praneša portalas Filmneweurope.

Filme pasakojama apie prancūzų porą Jacqueliną ir Leoną, kurie įsivaikina du lietuvius vaikus - Pauliną ir Roką. Kad padėtų vaikams adaptuotis naujoje aplinkoje, medicinos studentė Gabrielė visai vasarai atvyksta pas šeimą. Jai tai yra galimybė trumpam pasitraukti iš savo gyvenimo, kur ji jaučiasi įkalinta. Santykis su vaikais duoda jai galimybę iš naujo atrasti save, kol pasipriešinimas tėvų auklėjimo metodams lieka nuošalyje.

Vietoje to, kad padėtų vaikams susikurti gyvenimą, dvi moterys, kupinos motiniškų jausmų, pradeda kovą dėl vaikų dėmesio.

Režisierė Austėja Urbaitė žinoma dėl apdovanojimus laimėjusių trumpametražių filmų „The Etude“ (liet. „Etiudas“) ir „Bridges“ (liet. „Tiltai“).

"Mane labiausiai domina žmogaus prigimties dvilypumas - riba tarp meilės ir savanaudiškumo. Kokią teisę vienas asmuo turi kito atžvilgiu, net jei jis yra jūsų šeimos narys? Kaip galima išmokti mylėti vaiką, jeigu vengi priimti savo paties šešėlių?", - sakė A. Urbaitė.

Pagrindinius vaidmenis atliko aktorė Dovilė Kundrotaitė ir prancūzų aktorė Anne Azoulay. Filme taip pat vaidina Arthur Igual ir du neprofesionalūs aktoriai vaikai - Inesa Sionova ir Ajus Antanavičius. Filmas buvo nufilmuotas Lietuvoje ir Prancūzijoje.

„Prodiusuoti filmą su užsienio aktoriais man yra nauja patirtis. Malonu, kad prancūzų aktoriai mielai įsitraukia į kūrybinį procesą. Aš labai tikiuosi, kad filmas suras savo auditoriją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“, - sakė filmo prodiuserė Ž. Gallego.

Kino teatruose filmą planuojama rodyti 2022 metais.

2020 09 10 18:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt