trečiadienis, liepos 6 d.
Rihanna ir A$AP Rocky tapo tėvais
Alfa.lt
Scanpix
A$AP Rocky ir Rihanna

Rihanna kartu su mylimuoju reperiu A$AP Rocky ant rankų jau sūpuoja pirmagimį, skelbia People.

Porai artimas šaltinis teigia, kad jie su kūdikiu yra namuose Los Andžele.

„Rihannai sekasi gerai. Jie labai džiaugiasi būdami tėvais. Rihanna yra nuostabi mama“, – sako šaltinis.

„Grammy“ laureatė pirmą kartą atskleidė, kad laukiasi pirmagimio su 33 m. Rocky po to, kai jie kartu buvo nufotografuota Niujorke, o nuotraukose matėsi nėščiosios pilvukas. Šaltinis teigė, kad Rihanna „jaučiasi puikiai būdama mama“ ir „negali būti laimingesnė“.

„Viską, ką daro Rihanna, ji daro savaip pagal savo tvarkaraštį, o susilaukti kūdikio niekuo nesiskiria“, – sakė šaltinis ir pridūrė, kad Rihanna ir Rocky labai apsidžiaugė po žinios apie nėštumą. „Jie yra kaip ir bet kuri kita būsimų tėvų pora. Taip, jie yra žinomi, bet jie yra tik pati mieliausia jauna pora, kuri laukiasi vaikų“.

Vasarį per Los Andželo „Fenty Beauty“ renginį dainininkė sakė, kad buvo „smagu“, bet kartu ir „iššūkis“ žaisti su mada, kol ji nėščia. „Man tai patinka“, – tuomet sakė ji.

„Džiaugiuosi, kad nereikia jaudintis, kad pridengsiu pilvuką“, – pridūrė dainininkė. „Jei aš jaučiuosi šiek tiek apkūni, tai nieko tokio, čia juk kūdikis!“

Būsima mama atviravo ir apie tai, kaip mada ir grožis padėjo pasitikėti savimi.

„Šiuo metu, būdama nėščia, kartais jautiesi taip: „Aš tiesiog noriu visą dieną gulėti ant šios sofos“, – paaiškino ji. „Bet kai užsitepi šiek tiek veido ir šiek tiek lūpų makiažo, tu transformuojiesi“.

2022 05 20 15:18
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt