šeštadienis, sausio 16 d.
Rimantė Kulvinskytė atskleidė įspūdingą sumą, atseikėtą už savo pudelę Loyą
Alfa.lt

Ne visiems šalies gyventojams pandemijos laikotarpis yra sunkus finansiškai. Televizijos ir radijo laidų vedėja, žurnalistė Rimantė Kulvinskytė už savo naująją draugę pudelę Loyą paklojo du su puse tūkstančio eurų.

R. Kulvinskytė teigia, kad kuo daugiau pažįsti šunį, tuo labiau supranti, jog su keturkojais kur kas paprasčiau bendrauti, nei su dvikojais.

„Man atrodo, kad visa laika mane girdi. Atrodo, kad su ja galiu kalbėti. Faktas, kad šunys yra vieninteliai gyvūnai, kuriems laimės hormonas gaminasi, kai jiems į akis žiuri“, - LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ šią šeštadienio pavakarę 17.55 val. pasakos Rimantė.

Laidų vedėja tikina, kad net jei atsitinka taip, kad Rimantės vyras Povilas diskusijos metu pakelia balsą, Loya gina šeimininkę.

„Ji visą laiką stoja į vidurį ir pradeda jam trankyti krūtinę atsistojusi. Su letena neleidžia balso kelti“, - sako R. Kulvinskytė.

Rimantė kartu su vyru Povilu ir dukra Luna namuose augina pudelių veislės šunį vardu Loya. Moteris nė karto nesudvejojo pasirinkusi būtent šią veislę.

„Pudeliai yra patys geriausi žmonės. Iš tikrųjų, šuns baisiai norėjo mano vyras. Loya jo išsvajota išnorėta labai ilgus metus. Be to, pudeliai nealergizuoja, mano vyras alergiškas šunims“, - sako žurnalistė.

2020 12 12 17:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt