sekmadienis, spalio 25 d.
Rimtas traumas patyrė du garsūs Lietuvos dainininkai
tiesa.com

Du garsūs Lietuvos dainininkai turės gerokai pakoreguoti savo vasaros planus. Vienas susilaužė šeivikaulį, kitam atskilo dalis kojos kaulo.

Šie du nelaimėliai, tai visoje Lietuvoje gerai žinomi atlikėjai – Vaidas Baumila ir Arvydas Martinėnas – Vudis.

Atsitiktinai sutapo, kad abu vyrai traumas patyrė vienu metu, tačiau jos visiškai nėra susiję. Jie abu savo gerbėjams liūdnas žinias pranešė socialinio tinklo paskyroje „Facebook.“

Vaidas Baumila, dabar besisukantis pačiame darbų įkarštyje, šokius ir aktyvias repeticijas prieš koncertus turės pamiršti mažiausiai 6 savaitėms.

Atlikėjas pasakojo, kad traumą patyrė žaisdamas krepšinį, kai ant kojos užgriuvo visu svoriu ir susilaužė šeivikaulį, jam plyšo čiurnos raiščiai.

Socialiniame tinkle žinomas vyras įkėlęs sugipsuotos savo kojos nuotrauką, kreipėsi į gerbėjus.

,,Live ture jūs turėsite šokti su dviguba energija!“,-rašo Vaidas Baumila.

Kitas garsus vyras, taip pat patyręs traumą pirmadienio vakarą, Arvydas Martinėnas arba gerbėjams geriau žinomas Vudžio pseudonimu, sakė, kad jam atskilo 1,5 milimetro kaulo dalelytė ir labai stipriai pertempti raiščiai.

Esą nelaimė įvyko tamsiu paros metu, nešant sunkius daiktus ir neapsidairius aplink, užkliuvus už suoliuko.

Panašu, kad pirmą kartą gyvenime patyręs labai rimtą kojos traumą, Vudis humoro nestokoja, mat socialiniame tinkle, tą patį vakarą, atsirado jo nuotrauka, kur atlikėjas yra ligoninėje, invalido vežimėlyje. Vyras po nuotrauka komentavo „Dar gyvensiu...“.

Šie du pramogų pasaulio atstovai, kaip reikiant išgąsdino savo gerbėjus, tačiau jie nusprendė nepasiduoti negandoms ir toliau džiuginti gerbėjus savo dainomis visoje Lietuvoje.

Abiejų dainininkų koncertiniai turai tęsis, kaip suplanuota.

[7729]

[7728]

2017 08 01 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt