trečiadienis, liepos 6 d.
Rinkimų kampanijos metu sutiktą katę JAV pirmoji ponia atsivežė į Baltuosius rūmus
Alfa.lt
Twitter
Willow

Prezidentas Joe Bidenas ir pirmoji ponia Jill Biden pagaliau išpildė ilgai žadėtą ​​pažadą – atsivežė katę į Baltuosius rūmus – skelbia „USA Today“.

Willow yra 2 metų žaliaakė, pilka ir balta ūkininko katė iš Pensilvanijos.

„Willow įsikuria Baltuosiuose rūmuose su savo mėgstamais žaislais, skanėstais ir daug vietos uostymui bei tyrinėjimui“, – sakė pirmosios ponios atstovas Michaelas LaRosa.

Pirmoji ponia katę pavadino gimtojo miesto Willow Grove vardu, kuris yra Pensilvanijoje.

M. LaRosa sakė, kad Willow padarė nemažą įspūdį Jill Biden po to, kai užšoko ant scenos ir pertraukė jos kalbą per 2020 m. kampanijos sustojimą Pensilvanijoje.

„Matydamas jų tiesioginį ryšį, ūkio savininkas žinojo, kad Willow priklauso pirmajai poniai“, – tikino jis.

Baltuosiuose rūmuose nebuvo katės nuo prezidento George'o W. Busho laikų.

Willow prisijungia prie Commander, vokiečių aviganio šuniuko, kurį gruodį Joe Bidenas pristatė kaip prezidento brolio Jameso Bideno ir jo žmonos Saros gimtadienio dovaną.

Bidenai Baltuosiuose rūmuose prieš Commander turėjo dar du vokiečių aviganius - Čempioną ir Majorą.

Tačiau 3 metų gelbėtojų šuo Majoras pradėjo agresyviai elgtis po to, kai atvyko 2021 m. sausį, įskaitant kelis įkandimo atvejus. Baltieji rūmai sakė, kad Majoras vis dar prisitaiko prie savo naujųjų namų, todėl buvo išsiųstas atgal į buvusius Bidenų namus Delaveryje mokytis.

Bidenai, pasikonsultavę su šunų dresuotojais, gyvūnų elgsenos specialistais ir veterinarais, nusprendė vadovautis ekspertų rekomendacija ir išsiųsti Majorą gyventi į ramesnę aplinką su šeimos draugais, praėjusį mėnesį sakė M. LaRosa.

Čempionas mirė birželį, būdamas 13 metų.

2022 01 30 08:56
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt