antradienis, gegužės 26 d.
Ritos Oros vardinė batų kolekcija jau Lietuvoje – pristatyme Berlyne sudalyvavo ir Monique
tiesa.com
Monique

Viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų Monika Pundziūtė-Monique gali pasigirti ypatingais metais: dainininkės kūriniai puikuojasi radijo stočių topuose, didžiausi šalies renginiai neapsieina be jos pasirodymų, o vakar ji turėjo išskirtinę galimybę sudalyvauti žymiosios Ritos Oros „Deichmann“ batų kolekcijos pristatyme. Ji – vienintelė žinoma lietuvaitė, turėjusi progą apsilankyti uždarame VIP vakarėlyje svečiams iš visos Europos.

Išskirtinis renginys Berlyne sutraukė garsias pramogų pasaulio ir mados atstoves, kurios turėjo galimybę Ritos Oros rudens­­­–žiemos kolekciją išvysti pirmos. Inscenizuotą pristatymą surengė žvaigždžių choreografas ir kūrybos direktorius Marvinas A. Smithas, dirbęs su tokiais atlikėjais kaip Jennifer Lopez ir Michaelas Jacksonas. Renginio svečių laukė ir gyvas akustinis Ritos Oros pasirodymas, kurio metu atlikėja atliko ir kampanijos dainą „New Look“.

Batai – tai raktas į pasitikėjimą savimi

Atlikėja Monique neslėpė susižavėjimo tiek pačiu renginiu, tiek Rita Ora – M. Pundziūtė jau seniai yra didžiulė dainininkės gerbėja. Tai – jau antrasis jų susitikimas, prieš metus atlikėjoms teko dalytis scena viename Lietuvos festivalių.

Vykti į Berlyne vykusį pristatymą ir artimiau susipažinti su pačia kolekcijos kūrėja M. Pundziūtė buvo pakviesta neatsitiktinai: ji, kaip ir Rita Ora, tikina, kad batai – tai esminis bet kokio įvaizdžio akcentas.

„Ritos Oros požiūris man yra be galo artimas – kurdama avalynės kolekciją ji norėjo inspiruoti moteris, suteikti galimybę kasdien jaustis pakylėtai, tarsi roko žvaigžde. Vienu gyvenimo etapu man pačiai labai reikėjo tokios motyvacijos, kai net nedrįsdavau lipti į sceną su aukštakulniais. Naujoji atlikėjos avalynės kolekcija tiesiog spinduliuoja seksualumu ir veržlumu. Manau, ji puikiai atitinka mano stilių ir yra aktuali visoms merginoms: iš daugybės modelių kiekviena gali rasti bet kokiai progai ar nuotaikai tinkančius batus“, – sako Monique.

Kaip teigia pati Rita Ora, buvimas scenoje jai sukelia be galo daug emocijų, tai ir buvo jos pagrindinis įkvėpimas: kolekcija kiekvienai leis pasijausti laisvai, moteriškai ir drąsiai.

„Mano stiliaus įkvėpimas visada kyla iš mano požiūrio į gyvenimą. Tai, ką aš dėviu, rodo, kaip noriu jaustis tą dieną. Manau, kad pasitikėjimas savimi yra labai svarbus, ir jis prasideda nuo batų. Tikiu, kad kolekcija, kurią mes sukūrėme, tai puikiai iliustruoja“, – teigė britų superžvaigždė.

Stilius pagal asmenybės būseną

Avalynės kolekcija sudaryta iš penkių skirtingų stilių, kurie atspindi penkias asmenybės būsenas ir požiūrį: laisvę, kūrybiškumą, smalsumą, drąsą bei stiprybę. Čia galima rasti išraiškingų aulinukų, spalvingų sportinių batelių ar spindinčių aukštakulnių. Kolekcijoje dominuoja neoninės detalės ir išskirtiniai bei akį traukiantys motyvai – sagtys, gyvūnų raštai, blizgučiai.

2019 08 29 14:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt